Zastrzegam.pl

Zastrzegam.pl Zastrzegam to specjalistyczny system, który pozwala na bardzo szybkie zablokowanie karty płatniczej, gdy dojdzie do jej kradzieży lub zgubienia. Aby ją zastrzec, nie trzeba już kontaktować się ze swoim bankiem. Wystarczy zadzwonić na infolinię Zastrzegam, która rozpozna głos właściciela karty i na jego życzenie przekieruje go do właściwego wydawcy, umożliwiając mu szybkie zastrzeżenie karty. Cały system jest całkowicie bezpłatny i całkowicie bezpieczny. To bardzo wygodne rozwiązanie, z którego każdy może w prosty sposób skorzystać.

Związek Banków Polskich
ul. Kruczkowskiego 8
00-380 Warszawa
Tel. 22 48-68-180 w 134

Szczegóły strony https://zastrzegam.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny googlebot 4

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Komornik Toruń »

  Egzekucją sądową w Polsce zajmują się przede wszystkim komornicy sądowi. Komornik Sądowy Toruń jest funkcjonariuszem publicznym działającym przy Sądzie Rejonowym w Toruniu i w granicach jego apelacji może prowadzić działalność egzekucyjną za wyjątkiem gdy wierzyciel dokona wyboru komornika na podstawie art. 8 ustawy o komornikach sądowych i egzekucji w granicach Rzeczypospolitej Polskiej. Komornik Sądowy wszczyna postępowanie egzekucyjne na podstawie tytułu wykonawczego art. 776 kpc, zaopatrzonego w klauzule wykonalności. Komornik Bydgoszcz nie może oceniać treści i zasadności orzeczonego świadczenia. W przypadku, gdy dłużnik kwestionuje zasadność roszczenia, komornik co najwyżej może go pouczyć aby skorzystał z powództwa opozycyjnego jako środka merytorycznej ochrony.

  Data dodania: 23 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Pożyczki pozabankowe bez Bik, bez Krd, kredyty »

  Jeżeli macie państwo problem z bankami, posiadacie państwo złą historie kredytowa lub jej brak lub popadliście w zadłużenie znajda u nas państwo pełny pakiet pomocy. Pożyczki i chwilówki bez weryfikacji w bazach danych jak BIK/BIG i KRD, Usługę oddłużania dla wszystkich potrzebujących pomocy prawnej by poradzić sobie z komornikiem lub windykacja. Oraz wiele innych usług które liberalnie podchodzą do klienta zapraszamy

  Data dodania: 03 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • Kredyty konsolidacyjne Gdańsk »

  Żeby wszelkie plany zawodowe albo osobisty mogły się ziścić, należy im to ułatwić. Do tego konieczne będą fundusze, a możemy je zorganizować z współpracy z przedsiębiorstwami kredytowymi takimi jak ABC Finansowania. To profesjonalna działalność, która zapewnia pożyczki osobom prywatnym oraz przedsiębiorstwom, organizuje leasing sprzętu, lecz również zapewnia inne kwestie z obszaru finansów. Warto z tego skorzystać, ponieważ czasem to wyłączny patent na uosobienie własnych pragnień. Firma zapewnia fachowe kredyty w najlepszych cenach, jakie nie zubożą Twoich funduszy.

  Data dodania: 18 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • Pożyczki pod zastaw samochodów »

  Wieloletnie doświadczenie naszej firmy na rynku realizowania dla naszych klientów wysokiej jakości usług udzielania pożyczek pozwala nam zapewnić naszym klientom pożyczki pod różnego rodzaju mienie, które jest w stanie być zabezpieczeniem umów pożyczkowych. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą naszej firmy oraz do współpracy! Skontaktuj się z nami !

  Data dodania: 15 11 2015 · szczegóły wpisu »
 • TKTranslate - profesjonalne biuro tłumaczeń »

  Biuro tłumaczeń TKTRANSLATE zajmuje się przekładem ustnym i pisemnym. W swojej ofercie ma zarówno tłumaczenia zwykłe jak i uwierzytelenione. Można zlecić tłumaczenie dokumentów urzędowych takich, jak akty zgonu, akty urodzenia, umowy, wnioski. Przetłumaczone dokumenty będą mogły zostać użyte w instytucjach publicznych za granicą.

  Pracownicy biura
  Biuro TKTRANSLATE zatrudnia osoby mające odpowiednie wykształcenie i umiejętności, dlatego tłumacze zawsze dotrzymują terminów i zapewniają obsługę klienta na wysokim poziomie. Liczne korekty i konsultacje są gwarancją najbardziej dokładnego językowo i merytorycznie przekładu. Biuro realizuje zlecenia zawsze rzetelnie i zgodnie z ustaleniami z klientem.

  Oferta
  Cena tłumaczeń uzależniona jest od długości dokumentu i języka. Biuro oferuje przekład na języki europejskie ale też orientalne, jeśli jest taka potrzeba. TKTRANSLATE pomaga w przygotowaniu wniosków o świadczenia socjalne za granicą. Baza wiedzy na ten temat znajduje się na stronie internetowej Biura. TKTRANSLATE zajmuje się realizacją tłumaczeń technicznych, instrukcji obsługi i dokumentacji projektowych. Również możliwe jest ustne tłumaczenie wystąpień, konferencji i prelekcji. Warto zapoznać się z pełną ofertą Biura.

  Darmowa wycena
  Darmowa wycena usługi tłumacza sprawia, że zawsze wiadomo jakich kosztów można się spodziewać. Termin ustalany jest indywidualnie z klientem. Wszelkie uwagi brane są pod uwagę i w miarę możliwości realizowane. Tłumaczenia prawnicze i tłumaczenia techniczne realizowane są przez osoby, które wykazują doskonałą znajomość tematu. Można więc liczyć na wysoką jakość realizacji zlecenia.

  Skontaktować się z biurem TKTRANSLATE można za pośrednictwem formularza kontaktowego, wiadomości e-mail lub dzwoniąc pod numer znajdujący się na stronie internetowej.

  Data dodania: 22 04 2021 · szczegóły wpisu »