ANACCO | szkolenia biznesowe

ANACCO | szkolenia biznesowe Chciałbyś rozwijać się w stronę biznesu i zarządzania? Zwiększyć swoje kompetencje zawodowe poprzez poprawę umiejętności miękkich? Zapraszamy Cię do przyjrzenia się ofercie krakowskiej firmie szkoleniowej i consultingowej Anacco.

Oferta szkoleń Anacco to między innymi wykłady z obszarów organizacji i wartościowania pracy, wynagradzania, czy zarzadzania przez cele, zarządzania czasem i personelem. Osoby, które prowadzą nasza szkolenia to ludzie o wieloletnim wykształceniu – trenerzy, eksperci, mentorzy. To pozwoliło nam nawiązać owocną współpracę z dużymi i znanymi markami, jak na przykład sieć hipermarketów REAL, IMB, TAURON czy ORLEN.

Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta szkoleń odwiedź naszą stronę www. Znajdziesz tam, zawsze aktualne, informacje i terminarz organizowanych przez nas szkoleń.

Szczegóły strony anacco.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 23 Odwiedziny googlebot 20

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Szkolenia Wałbrzych i Dolny Śląsk »

  Firma Bras oferuje fachowe szkolenia przygotowane dla każdego, kto chce zdobyć szerokie kwalifikacje w zawodach takich jak trener czy choaching. Skorzystanie ze stworzonej przez nią oferty pozwoli na rozwój zawodowy i poszerzanie swych umiejętności w kwestiach takich jak storytelling. Edukacja przebiega tutaj w trybie dostosowanym do indywidualnych wymagań każdego klienta. Regionem w którym firma prowadzi swoją działalność jest Dolny Śląsk – ze stworzonej przez nią oferty można skorzystać w miastach takich jak Wałbrzych. Proponowane tu kursy są oprócz tego niezwykle zróżnicowane, więc każdy znajdzie wśród nich coś dobrego. Jeżeli ktoś zainteresowany jest zawodami takimi jak coach, to bez wątpienia może to dla niego być świetna propozycja!

  Data dodania: 20 04 2015 · szczegóły wpisu »
 • Dotacje unijne, doradztwo dla rolników »

  Wśród usług firmy Mir-consulting (Suwałki, podlaskie)wyróżnić można agro doradztwo i doradztwo dla rolników. Consulting, którym się zajmujemy opiera się na partnerskim podejściu i uczciwości. Kolejna gałąź naszej działalności to dotacje unijne. Od dawna skutecznie pozyskujemy i rozliczamy dotacje unijne. Tworzymy także projekty unijne i wykonujemy rozliczenia projektów. Zapraszamy.

  Data dodania: 19 06 2015 · szczegóły wpisu »
 • Odszkodowania »

  Dochodzenie odszkodowań komunikacyjnych to specjalność naszej firmy. Biuro odszkodowań Salus od kilku lat specjalizuje się w kompleksowej obsłudze Klientów, którzy doznali szkód związanych z wypadkiem drogowym. Głownym celem naszej firmy jest natychmiastowa reakcja, a także precyzyjna analiza danej sprawy, co ma wpływ na zdolność dochodzenia wysokich odszkodowań dla naszych Klientów.
  Wypadek drogowy to jedna z najczęściej występujących przyczyn powstawania szkód. Powiekszający się ruch na ulicach, a także niekorzystne warunki atmosferyczne negatywnie wpływają na poziom bezpieczeństwa w komunikacji. Wszystkie osoby pokrzywdzone lub poszkodowane w wypadkach drogowych mogą liczyć na poprawę sytuacji majątkowej w postaci odszkodowania.
  W kancelarii staramy się nieść pomoc wszystkim uczestnikom ruchu drogowego - pieszym, kierowcom, pasażerom samochodów, rowerzystom i motocyklistom. Nasi specjaliści dochodzą roszczeń odszkodowawczych za obrażenia ciała, uszczerbki na zdrowiu, a także za uszkodzone lub zniszczone mienie. Biuro odszkodowań Solus posiada także bogate doświadczenie w dochodzeniu roszczeń w postaci zadośćuczynienia, renty i zwroty kosztów na leczenie.
  Podczas postępowania, nasi fachowcy dogłębnie analizują daną sprawę i dobierają adekwatną strategię działań. Dodatkowo przygotowują niezbędną dokumentację i reprezentują Klientów kancelarii przed właściwymi jednostkami administracji i sądownictwa. Dokładają wszelkich starań do stałego informowania Klientów o postępach sprawy.
  Kancelaria Solus to zaufany partner w dziedzinie dochodzenia odszkodowań. Zatrudniamy doświadczonych specjalistów, których wszechstronna wiedza prawna wpływa na efektywność postępowania. Gwarantujemy najwyższe odszkodowania i przyjazną obsługę. Zapraszamy!

  Kancelaria SALUS sp. j. z siedzibą w Toruniu

  ul. Konopnickiej 27/1,
  87-100 Toruń
  tel. (56) 620 00 85, fax (56) 621 00 73

  Data dodania: 27 02 2016 · szczegóły wpisu »
 • Wirtualne biuro warszawa śródmieście »

  Prowadzisz firmę i wolałbyś mieć adres na warszawskiej Ochocie bo taki adres może zrobić wrażenie na kontrahentach, a Twoja pozycja na rynku stanie się bardziej stabilna? To nic skomplikowanego, masz możliwość skorzystać z propozycji Wirtualnego Biura, które zajmie się zewnętrzną obsługą firmy miedzy innymi: prześle dokumenty na wskazany przez ciebie adres oraz w zależności od wymagań kontrahentów np.: doradzi w sprawie struktury umowy spółki, sporządzi wnioski oraz dużo innych, a drobiazgowe informacje zawarte są na stronie www.e-adres.eu. Korzystając z takiego rodzaju usług masz prestiżowy adres firmy i nie musi się ona fizycznie pod nim znajdować. Mając na względzie ofertę Wirtualnego Biura masz zapewnienie, że Twoja firma ma szansę zaistnieć na rynku, uzyskać maksimum zysku przy najmniejszych kosztach wykonywania działalności, a dodatkową zaletą jest także dyskrecja i lojalność. Zachęcamy do zapoznania się z przygotowaną ofertą.

  Data dodania: 19 08 2016 · szczegóły wpisu »
 • Biuro Doradztwa Chemicznego »

  Biuro Doradztwa Chemicznego to założone w 2013 roku przedsiębiorstwo oferujące usługi konsultingowe oraz badania laboratoryjne dla przedsiębiorstw z obrębu przemysłu chemicznego. Przedsiębiorstwo jest wyspecjalizowane zwłaszcza w obsłudze jakichkolwiek operacji z zakresu wdrożeń praktycznych dyrektyw REACH oraz CLP, jak również we wdrożeniach systemu DPL. Biuro Doradztwa Chemicznego zlokalizowane jest w Pszczynie (woj. śląskie) jednak zasięg działalności firmy ma charakter ogólnokrajowy. Przekrój oferty firmy to m.in.: obsługa REACH i CLP (etykiety CLP, oznakowanie CLP), pozyskiwanie i generowanie danych, tworzenie i aktualizacja kart charakterystyki, wdrożenia systemu Dobrej Praktyki Laboratoryjnej, badania toksykologicznei ekotoksykologiczne czy tłumaczenia naukowe.

  Data dodania: 09 12 2016 · szczegóły wpisu »
 • Promediana | Analizy i statystyka »

  Promediana jest firmą, w której pracują eksperci – od lat zajmujący się analizą statystyczną, opisywaniem ankiet oraz opracowywaniem wyników badań. Ich praca polega na szczegółowym przejrzeniu otrzymanych materiałów, sprawdzenia ich poprawności i naniesienia ewentualnych korekt, na przykład uzupełnienia wyników badań o wykresy bądź diagramy. Z usług firmy skorzystać mogą wszyscy, poczynając od ośrodków badawczych, po studentów, pragnących się upewnić, że część badawcza ich pracy magisterskiej nie zawiera błędów. Więcej informacji znaleźć można na stronie firmy.

  Data dodania: 27 03 2019 · szczegóły wpisu »
 • Krakowskie Centrum BHP - SAFETY Service »

  Krakowskie Centrum Usług, Doradztwa oraz Szkoleń Bezpieczeństwa i Higieny Pracy - SAFETY Service - to firma świadcząca usługi BHP dla firm przemysłowych, firm budowlanych, a także korporacji międzynarodowych na codzień posługujących się językiem angielskim. Wyróżnia nas ciekawa forma szkoleń zarówno stacjonarnych jak i e-learningowych przez internet.

  Data dodania: 17 08 2019 · szczegóły wpisu »
 • Centrum szkoleniowe LUQAM »

  Każda firma potrzebuje konsultacji z zewnątrz. Obiektywny konsultant jest w stanie szybko i profesjonalnie przeanalizować działanie każdego działu firmy i wykazać wszelkie nieprawidłowości. Pomaga także w znalezieniu sposobów na to, aby usprawnić działalność firmy i jej pracowników. Dlatego też firmy konsultingowe cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem. Wśród polskich firm konsultingowych jedną z najlepiej ocenianych jest firma LUQAM. Istnieje już od 2002 roku i nieprzerwanie rozwija swoją działalność. Tym samym zapewnia swoim klientom dostęp do szerokiej oferty usług na wysokim poziomie. Między innymi specjalizacją firmy konsultingowej LUQAM są szkolenia. Szkolenia te dotyczą kilku starannie wybranych tematów, które są istotne w działalności każdej firmy. Dzięki temu odpowiadają na realne zapotrzebowanie panujące na rynku. Między innymi szkolenia LUQAM dotyczą Lean Management, jak i systemów zarządzania. Są skierowane do osób na różnych stanowiskach, które czują potrzebę podniesienia swoich kwalifikacji. Prowadzą je osoby z wieloletnim doświadczeniem w branży, które dokładają wszelkich starań, aby zapewnić, że żadna minuta szkolenia nie jest spędzona na marne. Dzięki temu każdy, kto przystąpi do takiego szkolenia może być pewny, że nauczy się tylko wartościowych rzeczy.

  Szkolenia to jednak nie jedyna usługa, jaką zapewnia firma LUQAM. Dla wszystkich swoich klientów LUQAM oferuje także wykonanie audytów zewnętrznych. Pomagają one w realnej ocenie stanu, w jakim znajduje się dana firma. Audyty te dają dostęp do wielu informacji, które trudno uzyskać, będąc częścią danej firmy i tym samym mając tylko subiektywny obraz całej sytuacji. Audyt to zatem doskonały krok w stronę poprawy działalności każdej firmy.

  LUQAM działa przy ulicy Kamieńskiego 47, 30-644 Kraków. Kontakt telefoniczny jest możliwy pod numerem 12 296 49 31. Każdy, kto pragnie skorzystać z usług profesjonalnej firmy konsultingowej na pewno powinien wybrać LUQAM.

  Data dodania: 04 09 2019 · szczegóły wpisu »
 • Wycena spółki mazowieckie »

  Potrzebna Ci wycena spółki mazowieckie? IWUR serdecznie zaprasza po wyceny różnego typu. W ofercie nie tylko wycena spółki mazowieckie, ale także wycena firmy, wycena przedsiębiorstwa, wycenia nieruchomości i ruchomości. Zapoznaj się z ofertą Instytutu Wycen Upadłościowych i Restrukturyzacyjnych z Warszawy - wejdź na ich stronę www. Wycena spółki mazowieckie przy zachowaniu najwyższych standardów branżowych - tylko z IWUR z Warszawy!

  Data dodania: 06 08 2020 · szczegóły wpisu »
 • Bezowijania - Audyty RODO »

  Warszawska firma szkoleniowa, która na rynku obecna jest już naprawdę długo. Wieloletnie doświadczenie zaowocowało wieloma zorganizowanymi szkoleniami i rzeszą zadowolonych klientów, którzy chętnie wystawiają firmie pozytywne opinie. W ofercie firmy znajduje się między innymi szkolenie z ochrony danych osobowych. Firma proponuje szkolenia o różnym stopniu zaawansowania. Firma zajmuje się również działalnością wdrożeniową. Oferuje wsparcie w zakresie wdrożenia rodo. Zatrudnia wyłącznie wykwalifikowany personel, który może pochwalić się rozległą wiedzą teoretyczną oraz bogatym doświadczeniem praktycznym. Niewątpliwym atutem firmy są naprawdę przystępne ceny.

  Data dodania: 13 10 2020 · szczegóły wpisu »