Czujnik braku wody WMS - MAXTER Automatyka

Czujnik braku wody WMS - MAXTER Automatyka Czujnik niskiego poziomu wody WMS stosowany jest w instalacjach grzewczych w celu zabezpieczenia kotłów.

Takie zabezpieczenie jest wymagane, jeśli w przypadku braku wody mogłoby dojść do niedopuszczalnego wzrostu temperatury, oraz w instalacjach z kotłem (lub innym źródłem ciepła) o mocy wyższej niż 300kW. Warto jednak stosować czujnik WMS przed brakiem wody także w instalacjach o mniejszej mocy, szczególnie, gdy większość odbiorników ciepła jest poniżej kotła.

Szczegóły strony maxter-automatyka.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny googlebot 37

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

  • Bramy Przesuwne »

    Przedsiębiorstwo Art-Met zajmuje się produkcją, projektowaniem oraz montażem wszelkiego rodzaju elementów kutych. Specjalizuje się w produkcji i projektowaniu ogrodzeń, bram wjazdowych na posesje, furtek, a także krat, balustrad i kwietników okiennych. Firma posiada ponad dwudziestoletnie doświadczenie w tego typu działalności, dzięki czemu fachowy i doświadczony personel jest wstanie spełnić wszystkie wymagania najbardziej nawet wymagających klientów. Wszystkie elementy są zabezpieczone przed korozją poprzez cynkowanie i używanie odpowiednich farb.

    Data dodania: 06 10 2011 · szczegóły wpisu »
  • Windy Osobowe »

    Jesteśmy firmą działającą na terenie całej Polski już od dwudziestu lat. W naszej ofercie znajduje się bardzo szeroka gama różnorodnych urządzeń dźwigowych. Wszystkie nasze produkty wytwarzamy z komponentów dostarczanych nam przez najbardziej renomowane europejskie firmy. Założycielami firmy byli inżynier budownictwa i doświadczony projektant dźwigów. Czerpiąc z doświadczeń tych dwóch specjalistów firma oferuje kompleksowe usługi w zakresie projektowania, dostawy oraz montażu urządzeń dźwigowych wraz ze wszystkimi niezbędnymi pracami budowlanymi i elektrycznymi.

    Data dodania: 12 10 2011 · szczegóły wpisu »
  • Falowniki Siemens »

    Komórka fotoelektryczna, zwana inaczej fotodiodą, przetwarza dostarczone do niej światło w energię prądu elektrycznego. Działanie komórki fotoelektrycznej polega na wykorzystaniu zjawiska emisji fotoelektronowej, zwanego też fotoefektem albo zewnętrznym zjawiskiem fotoelektrycznym. Fotokomórka składa się z katody o powierzchni światłoczułej i anody umieszczonej w bańce szklanej, z której wypompowano powietrze. Katoda i anoda są połączone z baterią (anoda z biegunem dodatnim) i obciążeniem stanowiącym rezystancję R. Światło padające na katodę wywołuje emisję elektronów, które podobnie jak w diodzie pod działaniem pola elektrycznego podążają ku anodzie i w obwodzie zewnętrznym fotokomórki powstaje prąd anodowy, jeżeli na katodę pada strumień świetlny o zmiennym natężeniu, to płynący w obwodzie fotokomórki prąd również będzie o zmiennej wartości. Zmiany prądu anodowego, wywołane zmiennym strumieniem świetlnym, powodują zmiany napięcia na zaciskach obciążenia o rezystancji.

    Data dodania: 03 10 2014 · szczegóły wpisu »
  • Dystrybutor falowników »

    Zasada działania świetlówek polega na wykorzystaniu zjawiska fluorescencji. Świetlówka składa się z rury szklanej z przymocowanymi do jej końca trzonkami zaopatrzonymi od wewnątrz w rozżarzone elektrody. Powierzchnia wewnętrzna rury jest pokryta luminoforem. W skład luminoforu wchodzi silnie trujący beryl, zaleca się więc ostrożne obchodzenie się z rurami, w przypadku stłuczenia nie wolno dotykać wewnętrznych ścianek rur. Wnętrze rury jest wypełnione argonem o niskim ciśnieniu z dodatkiem kropli rtęci, która podczas rozgrzewania świetlówki trwającego parę sekund wyparowuje. Po doprowadzeniu napięcia do elektrod i rozżarzeniu ich następuje w rurze wyładowanie elektryczne, powodujące jarzenie gazu i niewidzialne promieniowanie ultrafioletowe. Promieniowanie padając na luminofor, pobudza go do fluorescencji, tj. do świecenia widzialnego. Dobierając odpowiednio skład chemiczny luminoforów, można uzyskać odpowiednią barwę światła.

    Data dodania: 03 10 2014 · szczegóły wpisu »
  • Programowanie sterowników PLC »

    Niezależnie od zadania jakie należy wykonać to i tak najważniejsza jest jakość. Jeżeli już chodzi o prowadzenie firmy to istnieje w każdej sytuacji kilka metod na poprawienie funkcjonowanie korporacji. Jednakże najważniejsza w większości sytuacji firm produkujących cokolwiek jest automatyzacja procesów technologicznych. Dzięki odpowiedniemu zaplanowaniu produkcji można znacznie zmniejszyć koszty jakie powinno się ponosić w trakcie prowadzenia firmy. Dlatego także polecamy usługi mojej korporacji. Dzięki temu możemy otrzymać o kilka tańsze koszty utrzymania firmy. Sterowanie procesami podczas produkcji jest faktycznie bardzo niełatwe i wymaga stosownej wiedzy. W związku z tym zapraszamy do skorzystania z usług mojej firmy a na pewno otrzymasz najwyższej klasy radę w rozwoju własnej firmy. Automatyzacja procesów technologicznych a także produkowanie systemów automatyki będzie wykonane zgodnie z najwyższymi standardami.

    Data dodania: 31 03 2015 · szczegóły wpisu »
  • Piły tarczowe do metalu ExactCut »

    HARD Sp.zo.o. mająca siedzibę w Krakowie jest autoryzowanym przedstawicielem marki Exactcut, która zajmuje się opracowywaniem i produkcją zautomatyzowanych systemów do cięcia i dalszej obróbki metali żelaznych i nieżelaznych. Fundamentem przedmiotowego asortymentu są wysoko wydajne zautomatyzowane piły tarczowe dopasowane do potrzeb nabywcy. Wszelkie dostarczane maszyny są o modułowej budowie i umożliwiają konfigurację montażu według wymagań klienta. Już na etapie planowania brano przede wszystkim pod uwagę to aby urządzenia realizowały cięcia w jak najkrótszym czasie a ich montaż odbywał się błyskawicznie i łatwo. Mamy w asortymencie ogrom różnych maszyn marki Exactcut niezbędnych na wielu szczeblach produkcji przemysłowej między innymi: tarczówki jak również stoły wibrujące oraz wiele innych. Nasza kadra pracownicza to profesjonalnie wyszkoleni eksperci, którzy rzetelnie pomogą zaplanować i zakupić idealne maszyny zgodnie z wymaganiami klientów. Zapewniamy także pomoc na takich płaszczyznach jak: błyskawiczna analiza awarii. Kupno tych urządzeń i zamontowanie ich zapewne przełoży się w przyszłości na znaczne korzyści. Zapraszamy do współpracy.

    Data dodania: 18 08 2015 · szczegóły wpisu »
  • Motoreduktory ślimakowe »

    Wałek. Omawiane zasady opracowania procesu technologicznego części o powierzchniach obrotowych dotyczą programu produkcji w zakresie od 10 do 30 tysięcy sztuk rocznie.
    Wałek ten ma być wykonany ze stali stopowej do nawęglania. Wymiary wałka oraz warunki techniczne podano na rysunku. Proces technologiczny tej części będzie składał się z trzech grup operacji. W każdej z tych grup będą obrabiane następujące fragmenty części:
    Grupa 1 operacji obejmuje zgrubną obróbkę fragmentów, dla których przewidziano naddatki na obróbkę wykańczającą po obróbce cieplnej oraz obróbkę pozostałych fragmentów na gotowo. W przypadku omawianego wałka w tej grupie operacji obrabia się wszystkie powierzchnie walcowe łącznie z powierzchnią pod gwint, powierzchnię stożkową, podcięcie, ścięcia, rowek na wpust, wielowypust. W ostatniej operacji tej grupy frezuje się gwint.
    Za bazę do wykonania rowka na wpust czółenkowy przyjmuje się powierzchnię walcową, którą najpierw należy oszlifować. Powierzchnia ta służy również za bazę w operacji frezowania gwintu. Wielowypust należy frezować stosując jako bazę nakiełki, które muszą być wykonane w pierwszych dwu operacjach, jeżeli obróbka zgrubna odbywa się na rewolwerówce. W przypadku obróbki powierzchni obrotowych na tokarce kopiarce lub na tokarce wielonożowej nakiełki należy wykonać w oddzielnej operacji w oddziale przygotowania półfabrykatów do obróbki lub w oddziale mechanicznym na nakiełczarce.

    Data dodania: 11 09 2015 · szczegóły wpisu »
  • Nord »

    Pokrywa łożyska wału jest obrabiana na gotowo jako oddzielna część z wyjątkiem powierzchni o średnicy 95+MI5, na której pozostawiamy naddatek na obróbkę w zespole łącznie z kadłubem silnika. Pokrywa ta, ze względu na jej kształt, będzie miała tendencję da odkształcenia się po wykonaniu obróbki zgrubnej, zwłaszcza po usunięciu warstwy wierzchniej odlewu z otworu na półpanewki (0 95+0,015)-Wskutek tego w procesie technologicznym tej części należy przewidzieć grupę operacji obróbki zgrubnej' oraz grupę operacji wykańczających-Wybór bazy do pierwszej operacji powinien być dokonany po dokładnym przeanalizowaniu rysunku odlewu, na którym są podane zbieżności, wartości naddatków na obróbkę oraz linia podziału przy formowaniu. W omawianej części powierzchniami nieobrabianymi są powierzchnie żebra o wymiarach 34 i 12, powierzchnie stożków o rozstawieniu 120' oraz powierzchnia S . Płaszczyzna P styku pokrywy z kadłubem silnika powinna być prostopadła do osi stożków. Aby ten warunek był zachowany, za bazę do pierwszej operacji należy przyjąć powierzchnie tych stożków. Zachowanie założonego naddatku na obróbkę wykańczającą płaszczyzny P i uzyskanie po obróbce wykańczającej wymiaru 15 zapewnia oparcie części w pierwszej operacji płaszczyzną S.

    Data dodania: 11 09 2015 · szczegóły wpisu »
  • Automatyka przemysłowa »

    W chwili obecnej automatyka wykorzystywana jest w coraz większej ilości firm. Niestety pomimo nowoczesnych technologii maszyny wciąż psują się. Propozycja naszego przedsiębiorstwa wycelowana jest to wszystkich, którzy mają trudności z odpowiednim działaniem urządzeń w swojej firmie. Posiadamy fachowy personel, który rozwiąże każda usterkę. Nie spotkaliśmy się dotychczas z usterką, której byśmy nie sprostali. U nas diagnostyka trwa o wiele szybciej aniżeli w wypadku firm konkurencyjnych. Przekazując nam naprawę Twoich maszyn ma pewność, iż całość będzie naprawione dokładnie, gdyż zawsze przed zakończeniem zlecenia dokładnie analizujemy sprawność w warunkach pracy. Zajmujemy się również handle nowymi częściami do profesjonalnych urządzeń w niskich cenach dlatego partnerstwo z nami to dobry wybór.

    Data dodania: 29 09 2015 · szczegóły wpisu »
  • Końcówka prądowa Fronius »

    Jako spółka ”Tytan” s. c. o działalności spawalniczej wiemy niemal wszystko. Spawanie jest to niezbędna czynność od chwili rozwoju wieku rozwiniętego wytwórstwa. Chociaż to niedorzeczność, że dopiero dobra passa przemysłu nadał spawalnictwu tak wysoką wagę. Tak poważnie jest to procedura bliska zjadaczom chleba już od epoki starożytnej. Zaraz po tym, jak ludzkość rozpoczęła eksploatować w swojej aktywności miedź oczekiwanym stało się opracowanie drogi na ich powiązanie. Obróbka cieplna, głównie przez scentralizowane źródło energii, była kolejną sprawnością naszych przodków, która uaktywniła eskalację kultury industrialnej. Spawanie jako tok zwarcia paru kawałków poprzez spore nagrzanie końcówek tychże, bądź przez wykorzystanie elementu spajającego, jest sprawnością z pozoru nieskomplikowaną. W tej łatwości jednak istnieje istotny potencjał kreacyjny, istotny dla całego przemysłu. Spawanie jest również czynnością w miarę niebezpieczną, ponieważ konieczne jest wytworzenie bardzo wysokiej temperatury, wyższej niż temperatura stapiania się spoiwa. Dlatego niezbędne są dostosowane zdolności praktyczne i znajomość zasad bezpieczeństwa, po to aby fachowo i bezpiecznie wykonywać zawód spawacza. Poza instruktarzem praktycznym i praktyką technik spawalniczych niezwykle ważna jest znajomość zasad bezpieczeństwa, tak ważnych w tym zawodzie. Kolejnym elementem, bardzo ważnym, jest wysoka jakość surowców i narzędzi służących do pracy. Tu rozpoczyna się pole do popisu dla naszej firmy. Jako kluczowy diler w kraju, a największy w południowej Polsce, możemy pochwalić się towarem stosowanym w branży o najwyższej jakości. Nasze starania o odpowiedni standard owocuje długą kooperacją z firmami z Polski, jak i Europy. W spawaniu wykorzystuje się między innymi łącznik prądowy, inaczej elektryczny. Fragment ten zezwala na stosowanie energii prądowej jako źródła ciepła, koniecznego do rozgrzania pożądanych metali. Naszą chlubą jest również kreowana przez nas końcówka prądowa.

    Data dodania: 18 06 2017 · szczegóły wpisu »