Geo-libed - usługi geodezyjne Kraków i okolice

Geo-libed - usługi geodezyjne Kraków i okolice Wykonujemy szereg prac, począwszy od map do celów projektowych, poprzez pełną obsługę inwestycji, podziały i rozgraniczenia nieruchomości, a skończywszy na pomiarach powierzchni lokali. Do każdej zleconej pracy podchodzimy z pełnym zaangażowaniem.
Mapy sytuacyjno-wysokościowe wykonywane przez naszą firmę charakteryzują się najwyższą starannością i dokładnością. Każdorazowo ustalamy zakres opracowania z projektantem, a wykonując pomiar mamy na uwadze jego zalecenia. Oprócz wersji analogowej, dostarczamy zleceniodawcy również mapę numeryczną w formacie dwg. Przy podziale czy rozgraniczeniu nieruchomości wykonujemy wszystkie czynności formalne do momentu wydania
decyzji przez stosowny organ. Chętnie przyjmujemy nowe wyzwania i rozwiązujemy skomplikowane zagadnienia.

Szczegóły strony www.geo-libed.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 61 Odwiedziny googlebot 36

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Pale Cfa »

  Jesteśmy doświadczoną firmą specjalizującą się w usługach geologiczno-inżynieryjnych. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu oraz bardzo rozbudowanemu parkowi maszyn jesteśmy w stanie podjąć się wielu dużych projektów dla dużych przedsiębiorstw. Wykonujemy także mniejsze realizacje na zlecenie. Do naszych kompetencji należy wszelkiego rodzaju palowanie i przygotowywanie gruntu pod inwestycję, wiercenie studni głębinowych, a także osuszanie terenu odpowiednimi i skutecznymi metodami, dzięki którym możemy stawiać stabilne fundamenty.

  Data dodania: 12 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Usługi geodezyjne »

  Chyba nikt z nas nie ma obiekcji co do tego, że dziś coraz bardziej popularna jest geodezja i niewątpliwie w najbliższym czasie nic się pod tym względem nie zmieni. Warte podkreślenia jest nade wszystko to, iż współcześnie bez pomocy takiego znawcy nie można wykonać żadnej budowy. Jeśli jesteś obywatelem naszego miasta i poszukujesz takiego fachowca już dziś zdecyduj się na wizytę w naszym biurze. Jesteśmy doświadczoną spółką, która na polskim rynku utrzymuje się już od ponad dziesięciu lat. W związku z tym jesteśmy pewni, że nasz geodeta rozwiąże wasze problemy.

  Data dodania: 06 08 2013 · szczegóły wpisu »
 • Badania gruntu wykona Geogrunt.com »

  Firma GEOGRUNT zajmuje się bardzo poważnym badaniami związanymi z tym, co znajduje się w ziemi. Są to typowe usługi geologiczne, ale na bardzo wysokim poziomie. Wybierając tę firmę mamy gwarancje jakości przeprowadzonych usług, a to jest naprawdę bardzo, ale to bardzo ważne. Jakie konkretne usługi prowadzi firma:

  - geologiczne,
  - hydrologiczne,
  - geotechniczne.

  Jeśli chcemy otworzyć żwirownie albo kopalnie to ta firma będzie dla nas idealna. Zajmie się wszystkim od sporządzenia konkretnych wniosków po stworzenie kompletnej dokumentacji. Zbadają wszystko bardzo dokładnie i przekażą nam raporty. Lepszego rozwiązania żadna inna firma geologiczna w Polsce nam nie zaoferuje. Wybierajmy tylko najlepszych.

  Data dodania: 19 05 2015 · szczegóły wpisu »
 • E-hak24.pl - giętarki »

  Ehak24.pl to platforma sprzedażowa oferująca profesjonalny sprzęt transportu bliskiego oraz wyposażenia zakładów pracy różnych branż. Jeśli potrzebujesz solidnego dostawcy elektronarzędzi, sprzętu asekuracyjnego czy np. zawiesi, skorzystaj z bogatego asortymentu tej platformy sprzedażowej oraz porad jej zespołu. Zaopatrzysz się tu we wszelkiego rodzaju zawiesia, wózki magazynowe, chemię przemysłową oraz osprzęt warsztatowy i magazynowy, pomocny w różnego typu pracach.
  Ehak24.pl to kompleksowa oferta zebrana w jednym miejscu, dzięki której zaoszczędzisz czas i wysiłek związany z szukaniem odpowiednich rozwiązań. Twój sprzęt zostanie dobrany odpowiednio do Twoich potrzeb – dzięki pomocy specjalistów z dużym doświadczeniem.

  Data dodania: 29 07 2015 · szczegóły wpisu »
 • Tani geodeta w żywcu »

  Prace z zakresu geodezji na terenie powiatu żywieckiego i bielskiego ma do zaoferowania inżynier Łukasz Konstanty, dla którego geodezja jest pasją co w zestawieniu z wiedzą i doświadczeniem przekłada się na całkowity profesjonalizm. W propozycji posiada ogromną gamę świadczeń geodezyjnych takich jak: wytyczenia budynków i dużo innych. Przy wykonywaniu usług Łukasz Konstanty wykorzystuje specjalistyczny sprzęt geodezyjny i komputerowy równocześnie z licencjonowanym oprogramowaniem. Mając tak nowoczesny sprzęt pomiarowy, który posiada odpowiednie certyfikaty dokładnościowe jest w stanie zapewnić najlepszy poziom usług jak również realizacje wielowymiarowych prac inżynierskich. Każde zlecenie traktuje ze szczególną troską a wykonane dokumenty geodezyjne są profesjonalne solidne i nade wszystko przekazane zleceniodawcy w określonym terminie. Zachęcamy Państwa do zapoznania się z kompleksową ofertą usług geodezyjnych.

  Data dodania: 09 05 2016 · szczegóły wpisu »
 • Usługi geodezyjne Gdańsk - geodeta-trojmiasto.pl »

  Świadczę usługi geodezyjne (Gdańsk) zgodnie z najwyższymi standardami branżowymi. Proponuję klientom indywidualnym, instytucjom, przedsiębiorstwom mapy projektowe, wskazane granic nieruchomości, wsparcie przy podziale geodezyjnym, czy wznowieniu granic. Dysponuję wysokiej klasy uprawnieniami, a także bezbłędnym podejściem do każdego zlecenia. Zapraszam.

  Data dodania: 13 01 2020 · szczegóły wpisu »
 • Geodeci Jaworzno - anageo.pl »

  Jestem geodetą z Jaworzna. Świadczę usługi geodezyjne terminowo, zgodnie z aktualnymi normami prawnymi i technicznymi. Główne specjalizacje to dyspozycji klientów to tworzenie map do celów projektowych, wyznaczenie granic nieruchomości, rozgraniczenie inwestycji, planowanie sieci uzbrojenia terenu. Geodeta w Jaworznie to gwarancja kompleksowej obsługi.

  Data dodania: 11 01 2021 · szczegóły wpisu »
 • Geodeta Zabierzów »

  Nie ma znaczenia czy to geodeta Kraków czy ktokolwiek inny, praca w tej branży wymaga wiedzy i precyzji. Trzeba, więc stawiać na usługi świetnych wykonawców. Niewątpliwie należy do nich firma Geoluk. Ten mocno rozwijający się geodeta Zabierzów przygotował szeroką ofertę. Przeznaczoną dla prywatnych inwestorów, architektów i deweloperów. Znajduje się w niej sporządzanie map do celów projektowych i prawnych. Wspomniany geodeta Michałowice wykonuje pomiary wysokościowe. Zaznacza też położenie budowli w terenie. To naturalnie tylko część dostępnych usług. Firma reklamująca się hasłem geodeta Zielonki ma dużo więcej do zaproponowania. Trzeba, zatem odwiedzić stronę geoluk.com.pl i poznać szczegóły oferty. Nie czekaj tylko zajrzyj tam już dziś.

  Data dodania: 16 02 2021 · szczegóły wpisu »
 • GEO-TECH Usługi geodezyjne i kartograficzne »

  W GRO-TECH zapewniamy wszechstronną gamę usług geodezyjnych dostosowanych zarówno do projektów mniejszych, jak i większych inwestycji. Nasza oferta obejmuje:
  -Utworzenie i pomiar osnowy wykonawczej,
  -Określenie granic terenu budowlanego,
  -Wyznaczenie głównych osi obiektów budowlanych,
  -Opracowanie dokumentacji geodezyjno-kartograficznej po zakończeniu prac,
  -Rozmaite inne usługi geodezyjne.

  Dokonujemy podziałów nieruchomości w celu:
  - wydzielenia nowych działek (np. celem ich sprzedaży),
  - regulacji granic między sąsiadującymi nieruchomościami,
  - poszerzenia pasów drogowych,
  - regulacji spraw majątkowych poprzez podział gruntu.

  Ponadto, w skład naszych usług wchodzą:
  -Tworzenie map projektowych,
  -Określanie położenia budynków,
  -Rozgraniczanie parcel nieruchomości,
  -Wspieranie procesów inwestycyjnych,
  -Pomiar ilości ziemi w masach ziemnych,
  -Inne usługi.

  Zapraszamy do kontaktu. Posiadamy wiedzę, doświadczenie i nowoczesny sprzęt. Jesteśmy rzetelną i terminową firmą, która działa głównie na terenie województwa śląskiego i dolnośląskiego, ale nie boimy się wyzwań i jesteśmy otwarci na propozycje. Zapraszamy do skorzystania z naszej bogatej oferty.

  Data dodania: 21 09 2023 · szczegóły wpisu »