Kancelaria Michalak - upadłość konsumencka Lublin

Kancelaria Michalak - upadłość konsumencka Lublin W Lublinie ma siedzibę Kancelaria Radcy Prawnego Anny Michalak, która trudni się obsługą prawną klientów indywidualnych, a także właścicieli działalności gospodarczej. Radca Prawny Anna Michalak specjalizuje się w przeróżnych dziedzinach prawnych takich jak: upadłość konsumencka, prawo rodzinne i inne. Pomoc radcy prawnego obejmuje między innymi: prowadzenie spraw z zakresu prawa spadkowego, ograniczenie władzy rodzicielskiej oraz wiele innych. Radca Prawny Anna Michalak ukończyła studia prawnicze na renomowanej uczelni jak również zdała wszystkie niezbędne egzaminy zawodowe. Posiadana wiedza prawnicza i zdobyte doświadczenie zawodowe owocuje realizacją wszechstronnej pomocy prawnej dostosowanej do potrzeb klienta. Wszystkie dokładne informacje na temat wykonywanych usług prawnych przez prawnika Annę Michalak znajdują się na witrynie internetowej kancelariamichalak.pl.

Nasz adres to:

Kancelaria Radcy Prawnego Anna Michalak
ul. Hutnicza 3/314, 20-218 Lublin

Szczegóły strony www.kancelariamichalak.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny googlebot 1

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Kacprzyk-Bojaryn.pl. Kancelaria prawna Łódź »

  Kancelaria prawna Kacprzyk Bojaryn w Łodzi oferuje doradztwo prawne w szerokim zakresie, świadcząc porady prawne dla firm działających między innymi w takich branżach jak: produkcja, energetyka, budownictwo. Na naszej stronie internetowej możecie się przekonać jak nasi specjaliści łączą prawo z biznesem.
  Zajmujemy się kompleksowo sprawami klientów indywidualnych, którzy mogą liczyć na pomoc w sprawie zerwanej polisolokaty, sprawach gospodarczych czy sprawach związanych z odzyskiwaniem roszczeń ubezpieczeniowych. Zapraszamy do odwiedzin strony internetowej naszej kancelarii na której można uzyskać dużo więcej cennych informacji.

  Data dodania: 22 03 2017 · szczegóły wpisu »
 • Prawo pracy lublin »

  W Lublinie znajduje się Kancelaria Radcy Prawnego Jacka Siedlec, który wykonuje usługi z zakresu z prawa pracy, handlowego jak i cywilnego. Z pomocy mecenasa Jacka Siedlec ma możliwość skorzystać osoba, która tego sobie życzy. Kancelaria może zająć się mnóstwem różnorodnych problemów jak: doradztwo pracownikom w sporze z pracodawcom na etapie pozasądowym, reprezentowanie klientów w procesach sądowych i szereg innych w zależności od wymagań. Oprócz tego klient może liczyć na pomoc kancelarii także w takich sprawach jak: uporządkowanie kwestii majątkowych pomiędzy małżonkami i mnóstwo innych świadczeń prawnych. Zgłaszając się po pomoc prawną do radcy prawnego każdy klient ma możliwość liczyć na priorytetowe traktowanie a także dyskrecję. Powierzając kancelarii określone zadanie do zrealizowania klient ma gwarancję, że sprawa zostanie załatwiona wedle oczekiwań.

  Zapraszamy do kontaktu:

  Kancelaria Radcy Prawnego
  ul. Zamojska 18/15
  20-105 Lublin

  Tel.: 602 898 125
  Email: biuro@kancelaria-siedlec.pl

  Data dodania: 28 03 2017 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria adwokacka Zakopane »

  Kancelaria Adwokacka Zakopane oferuje swe umiejętności adwokackie i jest zapewnienie pełnego zaangażowania w sytuację. Doświadczenie i specjalne podejście do każdego człowieka powoduje, iż przyjemniej będzie Wam przejść niepewne momenty. Świadczymy swoją usługę także w Zakopanem, więc jeśli ciekawi Państwa współpraca z Kancelarią to także zapraszamy do kontaktu. Adwokat ze swojej strony gwarantuje Państwu całkowitą anonimowość oraz zaangażowanie. Jeżeli chcą Państwo rady adwokackiej to również się polecamy. Zachęcamy do kontaktu aby ustalenia wizyty i dopełnienia wszystkich formalności.

  Data dodania: 09 05 2017 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat Warszawa - Bemowo, Ochota, Włochy, Wola »

  W Warszawie mieści się Kancelaria Adwokacka z biurem zamiejscowym w Lublinie, tworzona przez adwokata Monikę Węgrzyn oraz radcę prawnego Beatę Adamczuk. Z kancelarią współpracuje, także najlepszy zespół aplikantów radcowskich i adwokackich. Specjalizujemy się w różnorakich gałęziach prawa jak również posiadamy przeogromną praktykę w prowadzeniu postępowań sądowych, administracyjnych i podatkowych. Każdego klienta, który zgłasza się do naszej Kancelarii traktujemy priorytetowo, a oferowana pomoc jest fachowa i rzeczowa. Realizujemy usługi dla klientów indywidualnych, jak również dla przedsiębiorstw o różnorodnej budowie oraz formie organizacyjno-prawnej. Oferujemy klientom pomoc prawną na wielu płaszczyznach miedzy innymi: sprawy o udzielenie przerwy w wykonywaniu kary, sprawy o zapłatę i wiele innych. Nasz zespół prawników jest ogromnie kreatywny, a także wnikliwie bada każdy problem zgłoszony przez klienta oferując najkorzystniejsze rozwikłanie problemu. Prowadzimy współpracę z innymi kancelariami adwokackimi na terenie Wspólnoty Europejskiej, a także prowadzimy sprawy związane z obsługą projektów realizowanych z wykorzystaniem funduszy europejskich. Dla firm wykonujemy pomoc prawną z wielu gałęzi prawa takich jak: szeroko rozumianego prawa gospodarczego, prawa transportowego. Pomoc dla przedsiębiorców realizujemy przez np.: kompleksową obsługę prawną, reprezentowanie przedsiębiorców w sprawach trans granicznych i cały ogrom innych. Oprócz tego dla wygody klienta proponujemy skorzystanie z e-porady za pośrednictwem Internetu, co daje możliwość szybkiego uzyskania rozwiązania kłopotu.
  Wszelkie drobiazgowe informacje na temat wykonywanych usług przez Kancelarie Adwokacką, zawarte są na witrynie internetowej kancelariaprawna-aw.pl.

  Zapraszamy do kontaktu:

  Kancelaria Adwokacka Adwokat Monika Węgrzyn
  ul. Symboliczna 3 m. 98
  01-252 Warszawa

  Data dodania: 29 07 2017 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Adwokacka Piotr Turczański »

  Pszczyńska kancelaria prawnicza adwokata Piotra Turczańskiego oferuje usługi z obszaru porady prawnej dla ludności i przedsiębiorstw z Pszczyny, jak również pozostałych gmin jakie podlegają pod Sąd Rejonowy miasta Pszczyna (tj. na przykład Pawłowice oraz Czechowice-Dziedzice). Świadczona jest wszechstronna pomoc przy zakładaniu spółek oraz pertraktacjach biznesowych jak i przy postępowaniu windykacyjnym. W aspekcie prawa cywilnego i rodzinnego gwarantowana jest pomoc przy sprawach rozwodowych, ustalaniu alimentów, w postępowaniach spadkowych i przy podziale majątku, w sprawach o zadośćuczynienie itp. Służymy również kompleksowym doradztwem z profilu prawa pracy (sprawy dotyczące rozwiązania stosunku pracy, odszkodowania za wypadki w pracy i inne). Wynagrodzenie za usługi kancelarii może być ustanawiane w praktycznej dla zleceniodawców formie.

  Data dodania: 08 08 2017 · szczegóły wpisu »
 • Prawnik Częstochowa »

  Z przyjemnością prezentujemy Ci wizytówkę naszej kancelarii prawnej z Częstochowy i chcemy Cię zapewnić, że jesteśmy gotowi na podjęcie współpracy zarówno z klientami prywatnymi jak i z przedsiębiorcami. Prowadzimy między innymi sprawy z zakresu prawa pracy, wiemy jak uzyskiwać odszkodowania i potrafimy prowadzić negocjacje biznesowe oraz mediacje. Po więcej szczegółów gorąco zapraszamy na naszą stronę.

  Data dodania: 29 10 2017 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria TMH - obsługa prawna firm rzeszów »

  W Rzeszowie znajduje się Kancelaria Adwokacka TMH, która zajmuje się obsługą prawną dla wszystkich kontrahentów. Nasze działania obejmują obszar taki jak: prawo własności intelektualnej, prawo podatkowe, prawo gospodarcze i prawo skarbowe jak też inne. W ramach naszych usług zajmujemy się: prowadzeniem spraw o służebność, opiniami podatkowymi, udziałem w mediacjach jak i innymi. Usługi realizowane są kompleksowo przez doświadczonych prawników. Wszystkie informacje na temat oferowanych usług prawnych przez Kancelarię TMH zamieszczone są na stronie internetowej ktmh.pl.

  Data dodania: 17 02 2018 · szczegóły wpisu »
 • Szczepańska Chwała doradztwo podatkowe »

  W Krakowie ma siedzibę Szczepańska Chwała Kancelaria Radców Prawnych i Doradców Podatkowych spółka partnerska, która proponuje swoje usługi od 2010 roku. Kancelaria zatrudnia zespół specjalistów z różnorodnych gałęzi prawa i przepisów podatkowych, którzy zapewniają klientom całościowa obsługę prawną dostosowaną do ich indywidualnych potrzeb. Zakres świadczonych porad obejmuje miedzy innymi taką problematykę jak: prawo karne, pracy i dużo innych. Usługi mogą być jednorazowe lub obejmować stałą współpracę ze zleceniodawcą. Kancelaria oferuje pomoc prawną w różnorodnych obszarach np.: pomoc przy zawieraniu ugód, rejestrowanie nowych podmiotów prawnych stowarzyszenia i multum innych. Ponadto kancelaria prowadzi współpracę z doświadczonymi notariuszami jak też ekspertami z zakresu księgowości. Wszystkie dokładne wiadomości na temat proponowanych usług zamieszczone są na witrynie internetowej wchwala.com.pl.

  Data dodania: 22 05 2018 · szczegóły wpisu »
 • Biura Prawne, porady prawne, adwokat, radca prawny notariusz »

  Intencją i celem serwisu jest dostarczenie użytkownikom informacji o podmiotach swiadczących usługi prawnicze. Wskazujemy adresy biur i kancelarii prawniczych i adwokackich, komorniczych i notarialnych z całej Polski.
  Na naszych stronach widnieją także wybrane interesujące wiadomości, artykuły i publikacje z dziedziny prawa, finansów, ekonomii. Za naszym posrednictwem można skorzystać z profesjonalnych porad prawnych on-line.
  Prowadzisz kancelarię prawną, jesteś, adwokatem, radcą prawnym, notariuszem, lub komornikiem – dodaj informacje o swojej firmie i skorzystaj z możliwości promowania swoich usług.

  Data dodania: 30 09 2018 · szczegóły wpisu »
 • Justyna Tokarska Kancelaria Prawna »

  Adwokat Justyna Tokarska kieruje w Piasecznie Kancelarią Adwokacką, która specjalizuje się głównie prawem rodzinnym. Rozprawy rodzinne są ogromnie skomplikowane oraz emocjonalne. Toteż w takich sytuacjach warto posiadać u swego boku prawnika, który zadba o wszelkie sprawy w aspekcie prawnym jak też będzie oparciem duchowym. Adwokat Justyna Tokarska uczestniczyła w prowadzeniu wielu spraw rozwodowych dzięki temu na tym polu posiada ogromne doświadczenie. Usługi prawne zawsze dostosowane są do potrzeb klienta i zaproponowane rozwiązanie przeciwności jest najlepsze. Prócz prawa rodzinnego Kancelaria Prawna Justyna Tokarska świadczy usługi w różnorakich polach prawnych między innymi: długi spadkowe, warunkowe przedterminowe zwolnienie. Wszystkie szczegółowe informacje na temat oferty Kancelarii Prawnej Justyna Tokarska zamieszczone są na witrynie internetowej adwokat-tokarska.pl.

  Data dodania: 18 11 2018 · szczegóły wpisu »