Oferty pracy dla fachowców

Oferty pracy dla fachowców Solidny portal pracy dla fachowców. Jeżeli szukasz fachowca koniecznie musisz skorzystać z najlepszej oferty serwisu z ogłoszeniami pod nazwą fachpraca.pl. Na portalu jest możliwość umieścić różnorodne propozycje pracy związane z wieloma obszarami działalności. Ogłoszenia podzielone są na branże miedzy innymi: handel, zdrowie i wiele innych. Takie podzielenie przestrzeni na zróżnicowane grupy umożliwia błyskawiczne oraz proste znalezienie szukanej pracy. Ponadto procedura dodawania ogłoszeń jest nieskomplikowana i błyskawicznie się to robi. Dodatkowo portal daje możliwość zobaczenia opinii pracowników o danej firmie jak też możliwość zamieszczenia własnej oceny firmy. Serwis ogłoszeniowy fachpraca.pl jest darmowy co jest dodatkową zaletą. Zachęcamy do zainteresowania się naszą witryną.

Szczegóły strony https://fachpraca.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny googlebot 5

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

  • Oferty pracy »

    Pracodawcy. info to internetowy portal pracy umożliwiający darmowe publikowanie ofert pracy w Polsce oraz za granicą. Osoby które aktywnie poszukują zatrudnienia znajdą w serwisie oferty pracy opublikowane przez pracodawców reprezentujących wiele różnych branż. Zamieszczanie ofert pracy, ich wyszukiwanie oraz przeglądanie jest w serwisie Pracodawcy. info całkowicie bezpłatne. Pracodawcy mają możliwość rejestracji konta umożliwiającego efektywne zarządzanie opublikowanymi ofertami pracy. Serwis Pracodawcy. info spełni oczekiwania osób, które szukają pracy z zamiarem jej natychmiastowego podjęcia, jak również tych, którzy dopiero zamierzają zmienić pracę.

    Data dodania: 02 11 2013 · szczegóły wpisu »
  • Praca Kraków »

    Praca w biurze - to bywa dokuczliwe to praca dodatkowo stresująca, z tej przyczyny czasem pożądane byłoby pomyśleć o przemianie pracy na pracę jako hodowca. Nie wszyscy cenią przecież taką produkcję, za kasą, za kierownicą i tym podobne, z tej przyczyny warto odwiedzać ogłoszenia pracy w necie takie jak znajdują się na witrynie internetowej www. tasior. pl - W dużym stopniu są między sobą sprzeczności, z tej przyczyny robota również musi się rozróżniać od siebie. W razie trudności, sprzyjamy w podobny sposób radzeniem personalnym osobom zdesperowanym.

    Data dodania: 10 04 2014 · szczegóły wpisu »
  • Oferty pracy - isivi.pl »

    Ultranowoczesna witryna rekrutacyjna Isivi.pl została stworzona przez grupę kreatywnych absolwentów warszawskich uczelni, którzy postanowili udzielić pomocy młodym ludziom w podjęciu wymarzonej pracy. Przy konstruowaniu przedmiotowej witryny wykorzystaliśmy swoje umiejętności i dopasowaliśmy ją do bieżących oczekiwań szefów i warunków panujących na rynku pracy. Isivi.pl to rzadko spotykana strona, która dobierze ofertę pracy z konkretną osobą, uwzględniając miedzy innymi: zdobyte wykształcenie i umiejętność motywacji zespołu oraz wiele innych. Przy korzystaniu z naszego portalu masz okazje otrzymania pomocy sprawdzonych coachów, którzy świetnie zaplanują twoją przyszłość w obszarze zawodowym. Takie innowacyjne nastawienie do problemu poszukiwania upragnionej pracy zapewni każdemu sukces na polu zawodowym. Zachęcamy do zapoznania się z całą przygotowaną przez nasz zespół ofertą.

    Data dodania: 31 01 2015 · szczegóły wpisu »
  • Oferty pracy »

    Portal Gowork.pl to obszerna baza ofert pracy z kraju oraz z zagranicy. Użytkownicy mogą w prosty i szybki sposób znaleźć oferty dostosowane do ich wymagań korzystając z wygodnej wyszukiwarki, w której wystarczy określić lokalizację oraz pożądaną branżę. Ponadto udostępniamy opinie o pracodawcach, które stanowią doskonałe uzupełnienie informacji o potencjalnym pracodawcy i tym samym ułatwiają podjęcie decyzji co do zatrudnienia w danej firmie. Zachęcamy do skorzystania z naszego portalu pracy.

    Data dodania: 20 05 2015 · szczegóły wpisu »
  • Agencja pracy »

    Szukającym rąk do pracy lub wręcz przeciwnie - zatrudnienia, chcemy przedstawić z bliska ofertę EJ Job. Jest to mieszcząca się w Gorzowie Wielkopolskim agencja pośrednictwa pracy, która każdego dnia sprawia, że szukający zatrudnienia bądź pracowników nareszcie mogą bez żadnego kłopotu odnaleźć coś korzystnego. Naturalnie chodzi o zatrudnienie zarówno w Polsce, jak i na Zachodzie - Niemcy, Anglia, Norwegia, itp. EJ Job to również usługi szkoleniowe - kierowane do pragnących polepszyć kwalifikacje pracownicze. Serdecznie zapraszamy do nas!

    Data dodania: 15 06 2015 · szczegóły wpisu »
  • Specjalizacja w niemczech »

    Na witrynie internetowej pod nazwą futur1.pl znajdują się wyczerpujące informacje na temat pracy za granicą dla polskich lekarzy. Prowadzimy rekrutacje dla chętnych, którzy swój rozwój zawodowy chcą rozwijać w Niemczech lub pozostałych państwach Europy. Proponujemy rozwój w zawodzie, zrobienie specjalizacji w wielu obszarach jak: neurologia i dużo innych w bardzo profesjonalnych szpitalach. Z naszej darmowej pomocy skorzystało całe mnóstwo medyków, którzy oprócz rozwoju w obszarze medycyny uzyskali stabilizację finansową. Zapraszamy do wysyłania cv i współpracy z naszą firmą.

    Data dodania: 22 09 2015 · szczegóły wpisu »
  • Open Conexus - Australia - praca »

    Marzy Ci się życie w ciepłym i egzotycznym kraju? Chcesz spróbować czegoś nowego w swoim życiu? To może emigracja do Australii? Zaszalej i przeprowadź się do tak pięknego kraju jak Australia praca nie będzie problemem! Pomożemy Ci w załatwieniu wszelkich formalności i zdobyciu wizy do Australii - sprawdź na openconexus.pl. Pomożemy ci się urządzić a na miejscu będzie czekała praca w Australii lub przynajmniej propozycje. Open Conexus zaprasza!

    Data dodania: 07 04 2016 · szczegóły wpisu »
  • Au Pair - Gawo »

    Przedstawiamy ofertę Agencji Gawo Au Pair, która trudni się organizacją bezpiecznych i legalnych wyjazdów dla chętnych w wieku od 18 do 30 lat w charakterze opiekunów dzieci do różnych krajów Europy jak np.: Hiszpanii jak również Stanów Zjednoczonych. Na rynku świadczymy usługi od 1999 roku i prowadzimy współpracę z agencjami bratnimi z naszego kontynentu jak również USA. W zamian za taką opiekę nad dziećmi dostajesz kieszonkowe, wyżywienie oraz zakwaterowanie. Własny czas możesz przeznaczyć na różnorodny sposób np.: na poznawanie nowych przyjaciół oraz mnóstwo innych zajęć, które zamierzałbyś robić. Przedmiotowa forma zarabiania pieniędzy umożliwia wspaniałe podróże jak również poznawanie codziennych obyczajów innego kraju. Wszelkie nasze propozycje są bezpieczne a podczas rozmowy w biurze masz możliwość wypytać szczegółowo o warunki tej pracy. Przed rozpoczęciem pracy masz sposobność zapoznać się z rodziną, która będzie cię przyjmować jak i porozmawiać korzystając ze skeypa lub telefonu aby wybrać tą idealną. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.

    Data dodania: 05 05 2016 · szczegóły wpisu »
  • Praca Niemcy - Opiekun, opiekunka - WORKNOW »

    Specjalizujemy się w kompleksowej organizacji pracy w Niemczech dla osób chcących pracować jako opiekun/opiekunka osób starszych. Posiadamy zgrany zespoł pracowników. Dzięki wcześniej zdobytemu doświadczeniu potrafimy indywidualnie podejść do sprawy każdego z pracowników.

    Propozycje zatrudnienia adresujemy do osób w Polsce i Ukrainie, które interesują się legalną pracą w Niemczech. Mamy sprawdzone miejsca zatrudnienia w Garching, Puchheim, Monachium, Germering, Inglostadt. Do współpracy zapraszamy także zainteresowanych panów, dla których też posiadamy oferty pracy.

    Od osób poszukujących pracy w opiece oczekujemy minimum komunikatywnej znajomości języka niemieckiego (sprawdzenie językowe przeprowadzane jest bezpośrdenio w trakcie wizyty w biurze firmy bądź telefonicznie przez koordynatora rodziny), znajomości zagadnień opieki nad osobami starszymi wymagającymi opieki, a także stanu zdrowia pozwalającego zatrudnić się w tym zawodzie.

    Mile widziane jest również: posiadanie prawa jazdy, listów polecających z innych miejsc pracy i zaświadczeń o ukończonych kursach.

    Warunki pracy:
    - umowa zlecenie - kontrakt,
    - podatek płacony w Polsce,
    - organizacja wyjazdu i zwrot kosztów podróży,
    - wsparcie 24h polskiego koordynatora w Niemczech,
    - zakwaterowanie i wyżywienie - gratis,
    - zapewnione ubezpieczenie w ZUS Polska - okres wliczany do emerytury,
    - uposażenie minimum 1200 Euro miesięcznie - netto (w zależności od znajomości języka niemieckiego oraz posiadanego wykształcenia i kwalifikacji).

    Opiekunom prowadzącym działalność gospodarczą / posiadającym Gewerbę oferujemy stawkę 1550 € z możliwością dalszych negocjacji.

    Szczegóły na naszej stronie www lub w siedzibie firmy.

    Zapraszamy do współpracy z Nami.

    Data dodania: 12 07 2017 · szczegóły wpisu »
  • Notariusz katowice »

    Nasza notariusz katowice - kancelaria notarialna znajduje się w Katowicach niedaleko centrum miasta, skąd można do nas dotrzeć na pieszo lub środkami komunikacji miejskiej. Dla naszych klientów posiadamy również bezpłatny parking. Notariusz Katowice zajmuje się sporządzaniem aktów poświadczeń dziedziczenia, poświadczeń własnoręczności podpisu, zgodności odpisu, wyciągu lub kopii z okazanym dokumentem. Notariusze Katowice działają od 2004 roku. Na spotkanie można się umówić telefonicznie lub osobiście.

    Data dodania: 04 01 2017 · szczegóły wpisu »