Polisa dla cudzoziemca w Strefie Schengen - schengeninsurance.pl

Polisa dla cudzoziemca w Strefie Schengen - schengeninsurance.pl Przedsiębiorstwo o nazwie Wiener TU S.A. pochodzi z Warszawy i zajmuje się świadczeniem usług ubezpieczeniowych dla cudzoziemców. W ofercie działalności znajdują się m. in. ubezpieczenie zdrowotne dla cudzoziemców przebywających na terenie Polski, ubezpieczenie dla obcokrajowca niezbędne do uzyskania, ubezpieczenie schengen. Ponadto firma polisę można kupić online bądź w biurze stacjonarnym.

Szczegóły strony schengeninsurance.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Odwiedziny robotów:

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Ubezpieczenia Poznań »

  Poszukując odpowiedniego ubezpieczenia dla swojego majątku warto zapoznać się z całym rynkiem usług ubezpieczeniowych. Jako agencja ubezpieczeniowa oferująca kompleksową obsługę zarówno klientom prywatnym jak i firmom posiadamy wiedzę na temat rynku usług ubezpieczeniowych oraz produktów finansowych oferowanych przez najbardziej renomowane towarzystwa na polskim rynku.
  Complex Ubezpieczenia
  ul. Górki 8
  60-204 Poznań

  Data dodania: 08 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Ekogroszek Czeski »

  Nasze przedsiębiorstwo prowadzi działalność z zakresu sprzedaży węgla. Mamy w magazynie węgiel różnego rodzaju, a oprócz tego gatunku: węgiel kostka, miał węglowy, orzech, a dodatkowo ekogroszek czeski, który jest naszej wytwórni profesją. Ponadto nasza firma zajmuje się sprzedażą środków do produkcji rolnej, ubezpieczeniami rolnymi, a dodatkowo sprzedażą olejów przekładniowych oraz silnikowych i hydraulicznych. Ważne jest, ażeby jakość opału, którym palisz w lokalu mieszkalnego była świetna. Nasz ekogroszek czeski wykonany jest z doskonałej jakości węgla, przewożony i przechowywany w budynku nie posiadającym wilgoci oraz chłodu. Nasz węgiel posiada minimalnej zawartość siarki oraz niedużo substancji niepalnych, a dodatkowo tych o małej spalalności. Zapraszamy do zapoznania się z rozległą ofertą mojej korporacji na naszej witrynie www, a oprócz tego zachęcamy do kontaktu. Przewozimy węgiel na miejsce.

  Data dodania: 19 01 2015 · szczegóły wpisu »
 • Wielkopolska SKOK - pożyczki, usługi finansowe »

  Doładuj swoje finanse i zainwestuj w swoją przyszłość, bez konieczności przechodzenia całej skomplikowanej procedury kredytowej w banku. Weź pożyczkę standardową lub pożyczkę długoterminową w całkowicie polskiej instytucji finansowej jaką jest Wielkopolska SKOK. Oferujemy pożyczki na 10 lat z dogodnym systemem spłaty i niskim oprocentowaniem, szybkie pożyczki za zero na potrzeby błyskawicznego załatania budżetu, bezpłatne konta dla młodych i atrakcyjne konta dla emerytów z wysokim oprocentowaniem i stabilne lokaty dla oszczędzających.

  Data dodania: 26 05 2015 · szczegóły wpisu »
 • Odszkodowania »

  Dochodzenie odszkodowań komunikacyjnych to specjalność naszej firmy. Biuro odszkodowań Salus od kilku lat specjalizuje się w kompleksowej obsłudze Klientów, którzy doznali szkód związanych z wypadkiem drogowym. Głownym celem naszej firmy jest natychmiastowa reakcja, a także precyzyjna analiza danej sprawy, co ma wpływ na zdolność dochodzenia wysokich odszkodowań dla naszych Klientów.
  Wypadek drogowy to jedna z najczęściej występujących przyczyn powstawania szkód. Powiekszający się ruch na ulicach, a także niekorzystne warunki atmosferyczne negatywnie wpływają na poziom bezpieczeństwa w komunikacji. Wszystkie osoby pokrzywdzone lub poszkodowane w wypadkach drogowych mogą liczyć na poprawę sytuacji majątkowej w postaci odszkodowania.
  W kancelarii staramy się nieść pomoc wszystkim uczestnikom ruchu drogowego - pieszym, kierowcom, pasażerom samochodów, rowerzystom i motocyklistom. Nasi specjaliści dochodzą roszczeń odszkodowawczych za obrażenia ciała, uszczerbki na zdrowiu, a także za uszkodzone lub zniszczone mienie. Biuro odszkodowań Solus posiada także bogate doświadczenie w dochodzeniu roszczeń w postaci zadośćuczynienia, renty i zwroty kosztów na leczenie.
  Podczas postępowania, nasi fachowcy dogłębnie analizują daną sprawę i dobierają adekwatną strategię działań. Dodatkowo przygotowują niezbędną dokumentację i reprezentują Klientów kancelarii przed właściwymi jednostkami administracji i sądownictwa. Dokładają wszelkich starań do stałego informowania Klientów o postępach sprawy.
  Kancelaria Solus to zaufany partner w dziedzinie dochodzenia odszkodowań. Zatrudniamy doświadczonych specjalistów, których wszechstronna wiedza prawna wpływa na efektywność postępowania. Gwarantujemy najwyższe odszkodowania i przyjazną obsługę. Zapraszamy!

  Kancelaria SALUS sp. j. z siedzibą w Toruniu

  ul. Konopnickiej 27/1,
  87-100 Toruń
  tel. (56) 620 00 85, fax (56) 621 00 73

  Data dodania: 27 02 2016 · szczegóły wpisu »
 • Turystyczne-Ubezpieczenia.pl »

  Większość z nas podczas okresu wakacyjnego wybiera się w podróż. Czasem jest to podróż krótsza a czasem dłuższa, ale nie to jest najważniejsze. Fakty są takie, że należy pamiętać o czymś więcej niż tylko o swoich zainteresowaniach. Potrzebne jest jeszcze odpowiednie ubezpieczenie turystyczne. Informacje na ten temat udostępniliśmy na swojej stronie internetowej. Serdecznie zachęcamy do jak najszybszego zapoznania się z nią. Gdyby cokolwiek było dla Państwa niejasne, pamiętajcie, że cały czas możecie na nas liczyć.

  Data dodania: 18 07 2017 · szczegóły wpisu »
 • Pakiety-Zdrowotne.pl »

  Nasza strona internetowa pełni rolę rzetelnego źródła informacji w związku z ubezpieczeniem zdrowotnym. Dajemy Wam swego rodzaju gwarancję, że znajdziecie stronie dokładnie to czego akurat w danym momencie szukacie. Nie mniej i nie więcej. Staraliśmy się, aby wszystko zostało wyjaśnione w przystępny sposób, ale gdyby to się nie udało - jest pewne wyjście. Wyjściem tym jest dodanie komentarza pod tekstem rodzącym wątpliwości. Gwarantujemy Państwu, że żaden komentarz nie zostanie przez nikogo zignorowany.

  Data dodania: 18 07 2017 · szczegóły wpisu »
 • Przedszkola Mokotów »

  Wszystkie Skarby Mamy - Przedszkola Mokotów językowe i artystyczne zapraszają do zapoznania się z ofertą rekrutacji. Kadra pedagogiczna przedszkola Mokotów to zespół młodych i kreatywnych pedagogów z wykształcenia i z pasji. Przedszkola Mokotów oferują nauczanie na najwyższym poziomie - rekrutuj swoje dziecko do Wszystkie Skarby Mamy Mokotów, Ursynów, Warszawa (ul. Kłobucka).

  Data dodania: 27 01 2020 · szczegóły wpisu »
 • Ubezpieczenia firmowe - ergohestia.waw.pl »

  Nieprzyjemne wydarzenia zmusiły cię do szukania ubezpieczenia zdrowotnego? Zapoznaj się z ofertą agencji ubezpieczeniowej Ergo Hestia. Doświadczeni Doradcy wysłuchają twoich potrzeb i zrobią wszystko, aby zaproponować ci jak najlepsze rozwiązanie. Możesz liczyć na profesjonalizm, zrozumienie i kompleksową obsługę. Zajrzyj na stronę i zadzwoń, aby umówić się na konsultację.

  Data dodania: 13 08 2020 · szczegóły wpisu »
 • Firma ubezpieczeniowa MS TOMASZEWSCY - Ubezpieczenia Wrocław »

  Jesteśmy wrocławską firmą rodzinną, która specjalizuje się w pośrednictwu ubezpieczeniowym i rejestracji pojazdów. Nasza agencja ubezpieczeniowa posiada biuro obsługi Klienta we Wrocławiu jak i Rawiczu, dlatego zachęcamy firmy i osoby prywatne od odwiedzin, by poznać naszą ofertę ubezpieczeniową. Nasza firma MS TOMASZEWSCY istnieje od wielu lat, i przez ten czas zdążyła ubezpieczyć setki firm i osób od wielu sytuacji, zdarzeń, i dobór (ruchomych jak i nieruchomości). Firm ubezpieczeniowa MS TOMASZEWSCY dzięki doświadczeniu, wiedzy i dobrym kontaktom, może zaproponować różne warianty ubezpieczeń, dostosowane do oczekiwań naszych Klientów – partnerów. We Wrocławiu odwiedzają nas przedstawiciele firm jak i prywatne osoby chcące ubezpieczyć się na życie, podróż, swój samochód, swoje mieszkanie itp. Nic nie stoi na przeszkodzie, abyśmy obsługiwali firmy i osoby spoza regionu wrocławskiego, bowiem mailowo/telefonicznie możemy obsłużyć w pełni procesy ubezpieczeniowe, rejestracyjne. Sprawdź naszą agencję ubezpieczeniową już dziś!

  Data dodania: 14 03 2021 · szczegóły wpisu »