Prawnik pszczyna

Prawnik pszczyna Adwokat Pszczyna Izabela Lach-Barteczka to prawnik specjalizujący się w problematyce prawa spadkowego, cywilnego oraz postępowania odszkodowawczego. Oferta Adwokata Pszczyna Izabela Lach-Barteczka skierowana jest do osób, którzy potrzebują pomocy prawnika w takich kwestiach, jak postępowanie egzekucyjne, alimenty czy odszkodowania i zadośćuczynienia za krzywdę.

Szczegóły strony www.adwokat-lach.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny googlebot 2

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Kacprzyk-Bojaryn.pl. Kancelaria prawna Łódź »

  Kancelaria prawna Kacprzyk Bojaryn w Łodzi oferuje doradztwo prawne w szerokim zakresie, świadcząc porady prawne dla firm działających między innymi w takich branżach jak: produkcja, energetyka, budownictwo. Na naszej stronie internetowej możecie się przekonać jak nasi specjaliści łączą prawo z biznesem.
  Zajmujemy się kompleksowo sprawami klientów indywidualnych, którzy mogą liczyć na pomoc w sprawie zerwanej polisolokaty, sprawach gospodarczych czy sprawach związanych z odzyskiwaniem roszczeń ubezpieczeniowych. Zapraszamy do odwiedzin strony internetowej naszej kancelarii na której można uzyskać dużo więcej cennych informacji.

  Data dodania: 22 03 2017 · szczegóły wpisu »
 • Prawo pracy lublin »

  W Lublinie znajduje się Kancelaria Radcy Prawnego Jacka Siedlec, który wykonuje usługi z zakresu z prawa pracy, handlowego jak i cywilnego. Z pomocy mecenasa Jacka Siedlec ma możliwość skorzystać osoba, która tego sobie życzy. Kancelaria może zająć się mnóstwem różnorodnych problemów jak: doradztwo pracownikom w sporze z pracodawcom na etapie pozasądowym, reprezentowanie klientów w procesach sądowych i szereg innych w zależności od wymagań. Oprócz tego klient może liczyć na pomoc kancelarii także w takich sprawach jak: uporządkowanie kwestii majątkowych pomiędzy małżonkami i mnóstwo innych świadczeń prawnych. Zgłaszając się po pomoc prawną do radcy prawnego każdy klient ma możliwość liczyć na priorytetowe traktowanie a także dyskrecję. Powierzając kancelarii określone zadanie do zrealizowania klient ma gwarancję, że sprawa zostanie załatwiona wedle oczekiwań.

  Zapraszamy do kontaktu:

  Kancelaria Radcy Prawnego
  ul. Zamojska 18/15
  20-105 Lublin

  Tel.: 602 898 125
  Email: biuro@kancelaria-siedlec.pl

  Data dodania: 28 03 2017 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria adwokacka Zakopane »

  Kancelaria Adwokacka Zakopane oferuje swe umiejętności adwokackie i jest zapewnienie pełnego zaangażowania w sytuację. Doświadczenie i specjalne podejście do każdego człowieka powoduje, iż przyjemniej będzie Wam przejść niepewne momenty. Świadczymy swoją usługę także w Zakopanem, więc jeśli ciekawi Państwa współpraca z Kancelarią to także zapraszamy do kontaktu. Adwokat ze swojej strony gwarantuje Państwu całkowitą anonimowość oraz zaangażowanie. Jeżeli chcą Państwo rady adwokackiej to również się polecamy. Zachęcamy do kontaktu aby ustalenia wizyty i dopełnienia wszystkich formalności.

  Data dodania: 09 05 2017 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Adwokacka Piotr Turczański »

  Pszczyńska kancelaria prawnicza adwokata Piotra Turczańskiego oferuje usługi z obszaru porady prawnej dla ludności i przedsiębiorstw z Pszczyny, jak również pozostałych gmin jakie podlegają pod Sąd Rejonowy miasta Pszczyna (tj. na przykład Pawłowice oraz Czechowice-Dziedzice). Świadczona jest wszechstronna pomoc przy zakładaniu spółek oraz pertraktacjach biznesowych jak i przy postępowaniu windykacyjnym. W aspekcie prawa cywilnego i rodzinnego gwarantowana jest pomoc przy sprawach rozwodowych, ustalaniu alimentów, w postępowaniach spadkowych i przy podziale majątku, w sprawach o zadośćuczynienie itp. Służymy również kompleksowym doradztwem z profilu prawa pracy (sprawy dotyczące rozwiązania stosunku pracy, odszkodowania za wypadki w pracy i inne). Wynagrodzenie za usługi kancelarii może być ustanawiane w praktycznej dla zleceniodawców formie.

  Data dodania: 08 08 2017 · szczegóły wpisu »
 • Prawnik Częstochowa »

  Z przyjemnością prezentujemy Ci wizytówkę naszej kancelarii prawnej z Częstochowy i chcemy Cię zapewnić, że jesteśmy gotowi na podjęcie współpracy zarówno z klientami prywatnymi jak i z przedsiębiorcami. Prowadzimy między innymi sprawy z zakresu prawa pracy, wiemy jak uzyskiwać odszkodowania i potrafimy prowadzić negocjacje biznesowe oraz mediacje. Po więcej szczegółów gorąco zapraszamy na naszą stronę.

  Data dodania: 29 10 2017 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria TMH - obsługa prawna firm rzeszów »

  W Rzeszowie znajduje się Kancelaria Adwokacka TMH, która zajmuje się obsługą prawną dla wszystkich kontrahentów. Nasze działania obejmują obszar taki jak: prawo własności intelektualnej, prawo podatkowe, prawo gospodarcze i prawo skarbowe jak też inne. W ramach naszych usług zajmujemy się: prowadzeniem spraw o służebność, opiniami podatkowymi, udziałem w mediacjach jak i innymi. Usługi realizowane są kompleksowo przez doświadczonych prawników. Wszystkie informacje na temat oferowanych usług prawnych przez Kancelarię TMH zamieszczone są na stronie internetowej ktmh.pl.

  Data dodania: 17 02 2018 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Michalak - upadłość konsumencka Lublin »

  W Lublinie ma siedzibę Kancelaria Radcy Prawnego Anny Michalak, która trudni się obsługą prawną klientów indywidualnych, a także właścicieli działalności gospodarczej. Radca Prawny Anna Michalak specjalizuje się w przeróżnych dziedzinach prawnych takich jak: upadłość konsumencka, prawo rodzinne i inne. Pomoc radcy prawnego obejmuje między innymi: prowadzenie spraw z zakresu prawa spadkowego, ograniczenie władzy rodzicielskiej oraz wiele innych. Radca Prawny Anna Michalak ukończyła studia prawnicze na renomowanej uczelni jak również zdała wszystkie niezbędne egzaminy zawodowe. Posiadana wiedza prawnicza i zdobyte doświadczenie zawodowe owocuje realizacją wszechstronnej pomocy prawnej dostosowanej do potrzeb klienta. Wszystkie dokładne informacje na temat wykonywanych usług prawnych przez prawnika Annę Michalak znajdują się na witrynie internetowej kancelariamichalak.pl.

  Nasz adres to:

  Kancelaria Radcy Prawnego Anna Michalak
  ul. Hutnicza 3/314, 20-218 Lublin

  Data dodania: 06 10 2018 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Adwokacka Adwokat Maciej Migus »

  Adwokat Maciej Migus zapewnia staranną usługę prawną w obrębie Łodzi. Siedziba kancelarii adwokackiej mieści się w Łodzi, filia zaś w Zgierzu.

  W codziennej praktyce mecenas Maciej Migus kieruje się profesjonalizmem, gorliwością i praworządnością, wszystkich traktując z osobna jak również z należytą troską i skupieniem.

  Główną specjalizacją Adwokata Macieja Migusa jest prawo karne w tym postępowania wykroczeniowe, postępowania dotyczące prawa karno skarbowego, postępowania o spowodowanie uszczerbku na zdrowiu.

  Wychodząc z założenia, że każda sprawa stanowi specyficzne wyzwanie, pamiętam, że w wykonywaniu zawodu prawnika w centrum znajduje się Petent, który postanowił stanąć czoło w czoło z obliczem wymiaru sprawiedliwości. Dlatego swoim Petentom na każdym kroku usiłuję nakierowuję na najlepsze dla nich rozwiązania.

  Obowiązujący w Polsce system prawny jest bardzo zawiły a ponadto jest bezustannie modyfikowany, a życie sprowadza nieprzewidziane zdarzenia – z tego powodu, w ofercie mojej kancelarii adwokackiej, znajduje się wszechstronny zakres pomocy sądowej i administracyjnej. Wszystkie zabiegi rozpoczynamy z zachowaniem pełnych norm prawniczych. Nasi petenci są pewni starannego i fachowego realizowania przez nas oddanych nam obowiązków.

  Bycie prawnikiem wiąże się nieodzownie z stu procentową dyskrecją. Ręczymy za pełną dyskrecje wszelkich dokumentów i ustaleń przedstawionych nam przez klientów. Jakakolwiek pomoc oferowana przez profesjonalne kancelarie adwokackie takie jak nasza, ma miejsce z zachowaniem reguł kodeksu etyki zawodowej, a dane pozyskane od klientów są chronione tajemnicą adwokacką. Obowiązek utrzymania tajemnicy zawodowej jest w pełni połączony z istotą zawodu adwokata jako jednego z zawodów zaufania publicznego, gwarantuje to właściwe i staranne sprawowanie tejże pracy oraz ochronę dóbr osobistych i materialnych naszych klientów.

  Data dodania: 04 01 2019 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Szyroczyński - Prawnik mazowieckie »

  Obrona lekarzy w procesie? Upadłość konsumencka? Trudnimy się tymi tematami już od sporego czasu. Dzięki temu posiadamy spore doświadczenie w tym zakresie. Mieliśmy sposobność działać w tym zakresie dla wielu osób. Zawsze udawało się dojść do porządnych rezultatów. Bardzo często nie są to łatwe przypadki oraz potrzebują one czasu. Jednak z nami cała sytuacja będzie jasna. W razie pojawienia się pytań, jesteśmy do Twojej dyspozycji przez cały czas.

  Data dodania: 01 08 2019 · szczegóły wpisu »
 • Obligacje getback jak odzyskać »

  Nasza kancelaria specjalizuje się w dochodzeniu roszczeń z obligacji korporacyjnych. Na naszą pomoc mogą liczyć obligatariusze Getback. Podejmujemy działania, które mają doprowadzić do odzyskania środków zainwestowanych przez obligatariuszy. Na naszą pomoc mogą liczyć także osoby posiadające kredyty frankowe. Zespół naszej kancelarii tworzą nie tylko fachowcy w określonych dziedzinach prawa, ale także doradcy, którzy wspomagają złożone procesy gospodarcze, dysponujący wiedzą i bogatym doświadczeniem.

  Data dodania: 18 08 2019 · szczegóły wpisu »