British School ICT

British School ICT W British School ICT wierzymy, że każdy ma potencjał, aby nauczyć się nowego języka. Niezależnie od tego, czy jesteś początkujący, czy chcesz poszerzyć swoje umiejętności, nasi wykwalifikowani nauczyciele są po to, by pomóc. Oferujemy nowoczesne podejście do nauki, które ma być zarówno skuteczne, jak i przyjemne. Z nami będziesz mógł ćwiczyć swój nowy język w warunkach komunikatywnych, a my dostosujemy nasze metody do Twoich indywidualnych potrzeb. Jesteśmy dumni, że przez lata współpracy zdobyliśmy zaufanie największych korporacji i instytucji rządowych. Jeśli znacząco poprawić umiejętności posługiwania się językiem angielskim Twoich pracowników w środowisku biznesowym, British School ICT jest idealnym wyborem.

Szczegóły strony https://bs-ict.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny googlebot 3

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Maturahelp - Angielski dla maturzystów »

  Na stronach portalu znajdziecie szczegółowe omówienie i analizę wszystkich typów zadań maturalnych, obowiązujących zarówno na poziomie podstawowym, jak i rozszerzonym. Przykładowe zadania zaopatrzone są w komentarze egzaminatorów, ich wskazówki oraz ocenę. Integralną częścią portalu są opracowania poświęcone strategiom egzaminacyjnym. Znajdziecie w nich wyjaśnienie technik, które znacznie ułatwiają właściwą realizację zadań maturalnych. Podróże z Maturahelp to bezpłatny kurs online umożliwiający podniesienie umiejętności rozumienia tekstu czytanego i rozumienia ze słuchu. Poszerzenie słownictwa z pewnością zaowocuje na egzaminie maturalnym. Strona oferuje także szeroki zakres ćwiczeń i opracowań dotyczących zagadnienia gramatyka angielska.

  Data dodania: 05 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Nauka angielskiego »

  W szkołach lingwistycznych stosowanych jest wielce dużo metod kształcenia angielskiego. Na naszej witrynie przedstawiamy te najpopularniejsze i zapewne zasadniczo tak w zasadzie stosowane. Jeżeli więc nie wiesz, która metoda edukowania języka angielskiego będzie dla Ciebie tą najbardziej efektywną techniką, to zapraszamy bardzo miło na naszą stronę. Demonstrujemy też tam placówki nauczania jezyka angielskiego z wyszczególnieniem technik jakie są w nich wykorzystywane.

  Data dodania: 09 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Angielski »

  Chcesz począć edukację języka angielskiego? O ile tak, to ogromnie serdecznie zapraszamy na stronę firmy BRITISH eHOUSE gdzie kształcenie bieżącego języka jest wielce przyjemne. Nasi pracownicy należą do osób, które bardzo kompetentnie przystępują do swoich uczniów. Dajemy miłą i pożądaną atmosferę w toku edukacji angielskiego. Skontaktuj się z nami przez nasz sekretariat i rozpocznij swoja przygodę z językiem angielskim.

  Data dodania: 09 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Angielski Ruda Slaska »

  Angielski w nastałych czasach jest najbardziej popularnym dialektem świata. W bardzo wielu krajach stał się on językiem urzędowym, a ponadto jest używany w biznesie i wyjazdach turystycznych. W obszarze całej planety, czy to w podróży jak też załatwianiu ważnych kontraktów jedynie po angielsku możemy się porozumieć z przedstawicielami pozostałych narodów. Jeżeli choćby nie reprezentujesz sobą osoby prowadzącej biznesy po świecie to z pewnością bezproblemowo spędzone urlopowe wyjazdy skłaniają Ciebie do nauki angielskiego. W czasie odwiedzin obcych państw do szczęścia pragniemy nie tylko cudownych krajobrazów czy gorących plaż, lecz również poznawania kultur i osób z którymi fajnie było by porozumieć. Brak znajomości w zakresie tego języka przedstawia tutaj wielką barierę uniemożliwiającą, zaciągnięcia jakichkolwiek relacji. Tak też powyższe przesłanki niejako zmuszają poszczególne osoby do powzięcia konkretnych kroków mających na celu przezwyciężenie tej lingwistycznej bariery. Można uczyć się samemu, lub skorzystać z tradycyjnych ofert szkół aczkolwiek obie te sposoby są stosunkowo mało skuteczne i często na efekty nauki trzeba czekać bardzo długie lata. Dużo wyższą efektywnością wykazują się metody nauki bezpośredniej, a w szczególności Direct English, który to jest wyśmienitą odmianą tego typu metod nauki. Nasza szkoła poleca swoje językowe kursy prowadzone ściśle w bezpośredni sposób, co gwarantuje ogromną oszczędność czasu i sposobność niemalże natychmiastowego skorzystania z nabytej wiedzy. Kursy jezykowe Ruda Slaska w naszej siedzibie lub opcjonalnie kurs indywidualny we wskazanym przez kursanta miejscu, to dobre wyjście, zwłaszcza gdy nie chce się zmarnować kolejnych lat życia na żmudną naukę klasycznym sposobem. Dla osób z ograniczoną ilością wolnego czasu angielski online może okazać się kolejnym rozwiązaniem, wygodnym czasowo oraz dopasowanym do trybu życia danej osoby.

  Data dodania: 18 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • Nauka słówek angielskich »

  Serwis ultratext. pl pozwala wszystkim uczyć się słówek angielskich szybko, skutecznie i bez nudy. Udostępniamy wiele tematycznych baz słówek języka angielskiego. Pozwalamy na utworzenie własnych baz słówek angielskich, a także dajemy wam do dyspozycji system ultratext, który pozwoli wam zapamiętać 500 najważniejszych angielskich słów. Zapraszamy serdecznie.

  Data dodania: 13 03 2020 · szczegóły wpisu »
 • Szkoła językowa świdnica - SMART Learning Centre »

  Prowadzona przez nas firma jest idealnym wyborem dla ludzi, którzy cenią sobie własny rozwój. Tak na gruncie podwyższania kompetencji w zakresie języków, jak i dla tych, którzy za swój cel obierają rozwój wachlarza kompetencji miękkich. Zapraszamy do zapoznania się z naszą kompletną ofertą, jeśli zajdzie potrzeba – z chęcią odpowiadamy na pytania i posłużymy wszelką pomocą. Odkryjcie nas nawet dziś, wówczas niewątpliwie będziecie w pełni usatysfakcjonowani.

  Data dodania: 11 09 2014 · szczegóły wpisu »
 • Szkoła językowa Kraków | MAK »

  Znajomość języków obcych to w obecnych czasach ceniona umiejętność. Możliwość porozumiewania się z przedstawicielami różnych narodowości stwarza wiele perspektyw i jest pożądana w wielu dziedzinach i na wielu poziomach życia.

  Od czego zacząć naukę języka obcego?

  Nauka języków obcych rozpoczyna się już na wczesnym etapie edukacji. Osoby młode, uczęszczające do przedszkoli i szkół, mają możliwość skorzystania z wiedzy nauczycieli, jak również nabierania doświadczenia i umiejętności podczas prowadzonych zajęć lekcyjnych.

  Profesjonalna szkoła języka angielskiego

  Szkoła językowa MAK to profesjonale przedsiębiorstwo znajdujące się przy ul. Aleja Pokoju 5a/6, 31- 548 Kraków, tel. 513-121-022. Firma ta prowadzi profesjonalne kursy językowe, z wykorzystaniem innowacyjnych i skutecznych metod.

  W ofercie firmy znajdują się:
  - język angielski,
  - język niemiecki,
  - język hiszpański,
  - język włoski,
  - język francuski.

  Szkoła językowa MAK prowadzi kursy dla dzieci, młodzież, dorosłych, kursy konwersacyjne, gramatyczne i biznesowe. Nowoczesne metody nauki podwyższają umiejętności na każdym poziomie zaawansowania.

  Metody nauki wykorzystywane przez szkołę językową MAK

  Szkoła językowa MAK wykorzystuje bezpośrednie sposoby nauki języka, tzw. Direct Method. Technika ta zapewnia skuteczną naukę porozumiewania się i charakteryzuje się wysoka intensywnością przyswajania wiedzy. Głównymi założeniami tej metody są nacisk na samodzielność, nauka myślenia w języku i o języku, a także wykonywanie wielu ćwiczeń pomocnych w osiągnięciu celu.

  MAK - gwarancja skuteczności

  Kursy prowadzone przez szkołę językową MAK dają możliwość poznania języka obcego w szybkim tempie, w przyjemny i zadowalający sposób. Doświadczenie, zaangażowanie, profesjonalizm i odpowiednie podejście lektorów gwarantuję wysoką skuteczność i efektywność nauki.

  Data dodania: 31 05 2019 · szczegóły wpisu »
 • Business english Warszawa - coaction.pl »

  Interesuje Cię kurs językowy dla biznesu? Jeśli myślisz o kursie językowym, warto pomyśleć o jak najszybszym zapoznaniu się z naszą ofertą. Nawiązując do szczegółów, na pewno trzeba podkreślić kontakt z native speakerami, kontakt z native speakerami to gwarancja naturalnego akcentu, słownictwa i swobody wypowiedzi.
  Najprościej mówiąc, chcemy zaspokajać pojawiające się oczekiwania.

  Data dodania: 09 03 2020 · szczegóły wpisu »
 • Kurs angielskiego - speakingo.com »

  Speakingo to innowacyjna aplikacja do nauki angielskiego, która opiera się na rozmawianiu pełnymi zdaniami. Skuteczna metodyka kursu zakłada, że nauka gramatyki zachodzi podświadomie, niczym u uczącego się mówić dziecka! W ten sposób Speakingo pozwala uczyć się nowego języka w praktyczny sposób poprzez dyskutowanie oraz dzielenie się swoimi przemyśleniami na wybrany temat.

  Data dodania: 20 09 2021 · szczegóły wpisu »