Strony związane z hasłem 'e-commerce':

 • B2B system »

  Edito jest systemem stworzonym przez specjalistów z przedsiębiorstwa Ideo Sp. z o.o. Strona www.edito.pl ujmuje jego dokładny opis. Znajdą tu Państwo informacje o tym czym jest Edito CMS oraz szczegóły budowy, etapy wdrożenia oraz informacje dotyczące możliwości jego zastosowania. Edito jest systemem modułowym by tym łatwiej dostosować jego funkcjonalności do potrzeb a tym samym umożliwia sprawne zarządzanie treścią. Edito dostępne jest w 2 wersjach: CMS .Net i CMS Php. W zależności od potrzeb klientów Edito dostępne jest z rozbudowanymi funkcjami w wersjach SEO CMS oraz Video CMS. Systemy zarządzania treścią Edito umożliwiają tworzenie platform e-commerce i e-learning a także wdrażanie Intranetów.

  Data dodania: 31 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Dobryranking.pl - rankingi produktów »

  Dobryranking. pl – Klasyfikacje produktów kilkudziesięciu najpopularniejszych kategorii, np. telewizorów, aparatów cyfrowych i wielu innych. Ranking sprawdzany i porządkowany jest każdego miesiąca na podstawie danych o atrakcyjności artykułów pochodzących np z porównywarek cen lub wprost ze sklepów internetowych. W dowolnej kategorii widoczny jest wykres kołowy pokazujący udziały rynkowe najistotniejszych producentów.

  Data dodania: 19 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • Evigo »

  Evigo to informacje o electronic commerce. Kompletna dawka nowości z Polski i Świata na temat największych przedsięwzięć e-commerce, nowych trendów, social media i technologii w detalicznym handlu internetowym. Publikujemy najważniejsze informacje po polsku (evigo. pl) i po angielsku (evigo. com), oddając także naszym użytkownikom codzienny newsletter. Zapraszamy na nasz serwis Evigo. pl i do subskrypcji newslettera!

  Data dodania: 13 02 2014 · szczegóły wpisu »
 • Reklama na Facebooku »

  W odpowiedzi na rosnące zainteresowanie rynku marketingiem na portalach społecznościowych i opiniotwórczych blogach, powołaliśmy zespół, który tworzą specjaliści ds. marketingu w sieci, koderzy oprogramowania, plastycy komputerowi i copywriterzy z doświadczeniem. Pracujemy dla największych w Polsce i na świecie: Garnier L'Oreal Paris, Allegro, Atlantic, Fashion Week, K Mag, Simple... wspieramy również fundacje, obiekty kultury i sztuki, a nawet pełne regiony i ośrodki miejskie w tym Kraków.

  Data dodania: 04 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Porównywarka cen kupujemy.pl »

  Kupujemy. pl – pierwsza polska porównywarka cen, funkcjonująca bezustannie od 2001 roku. Przedstawia kilka milionów ofert zniemal 3 tysięcy sklepów internetowych. Kooperuje ze wszystkimi największymi sprzedawcami internetowymi w kraju. Pośród udogodnień dla kupujących znajduje się także alarm cenowy, który emituje maila przy osiągnięciu przez wskazany produkt oczekiwanej przez użytkownika kwoty.

  Data dodania: 19 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • Systemy sprzedaży projektów »

  Własny dom to marzenie większości ludzi. Aby prawidłowo ocenić swoje możliwości finansowe i dostosować do nich odpowiedni projekt budynku bardzo przydatne jest korzystanie z wyspecjalizowanych stron. Gotowe projekty domów sprzedaż to możliwość wyboru budynku o wymaganej przez klienta funkcjonalności i wyglądzie. Dokładny kosztorys pomaga już na początku realizacji budowy poznać przybliżone koszty, jakie można ponieść wybierając dany projekt. Projekty domów sprzedaż to najlepsza opcja dla marzących o własnym domu i pomocna dłoń dla przyszłych klientów. Jest to również strona dla biur projektowych, będąca wygodną formą komunikacji między autorem projektu a klientem. Połączenie własnych wyobrażeń oraz ofert, przygotowanych przez projektantów to najlepsza droga do własnego domu.

  Data dodania: 03 12 2014 · szczegóły wpisu »
 • RegulaminyWSieci.pl »

  Potrzebujesz szybkiej i skutecznej porady prawnej w sprawie działalności twojego internetowego serwisu lub sklepu? Regulaminywsieci.pl dostarczą Ci wszystkie potrzebne informacje. Posiadamy szeroki wachlarz usług w zakresie prawnym dotyczącym e-commerce. Skontaktuj się z naszymi prawnikami i przedstaw swój problem. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu oraz innowacyjnym rozwiązaniom wprowadzimy twój biznes na nowy poziom. Zminimalizuj ryzyko już dziś i zaufaj profesjonalistom. Odwiedź witrynę po więcej informacji.

  Data dodania: 20 08 2016 · szczegóły wpisu »
 • Ekomersiak »

  Do rozwoju e-biznesu jest wiele narzędzi! Dzięki nim poniesiesz produktywność swojego sklepu internetowego! Poznaj je bliżej! Odwiedź Ekomersiak.pl. Nasz blog internetowy powstał z pasji do handlu w Internecie. U nas dowiesz się, jak założyć, prowadzić i rozwijać sprzedaż online. Artykuły są pełne praktycznych porad, informacji na temat prawa, przedstawienia narzędzi, które przyczynią się do Twojego sukcesu! Podzieliliśmy je na kilka kategorii, w tym USER EXPERIENCE, CUSTOMER EXPERIENCE, STRATEGIA, FINANSE, LOGISTYKA, CONTENT MARKETING, ANALITYKA INTERNETOWA, INSPIRACJE. Zależy nam na sprawdzonej wiedzy. Dowiesz się m.in. jak przygotować budżet sklepu internetowego, od czego zacząć podczas budowania strategii marketingowej, jak zwiększyć wartość koszyka w sklepie internetowym, jakie są sposoby efektywnej promocji Twojego e-biznesu, po co jest certyfikat SSL, czym jest social shopping. Nasze materiały powstają, aby pokazać, czym kieruje się Twój potencjalny Klient, jak w odpowiedni sposób zadbać o niego i przyciągnąć do siebie.

  Data dodania: 02 10 2019 · szczegóły wpisu »
 • Agencja SEO e-commerce Paq Studio »

  Agencja SEO Paq Studio to profesjonalny zespół ekspertów od SEO, którzy specjalizują się w pozycjonowaniu sklepów on-line. Każdy przedsiębiorca, który prowadzi sklep internetowy, może liczyć na w pełni profesjonalny audyt SEO, ale nie tylko. Poza tym to również treści w postaci wysokiej jakości tekstów, które spełniają zasady content marketingu. Zapraszamy.

  Data dodania: 06 12 2019 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria prawna JWMS »

  Kancelaria radców prawnych M. Jakubowskiego, T. Wiese, dr M. Mazgaja, M. Staszka i J. Marczyńskiego to miejsce, w którym można liczyć na kompleksowe wsparcie prawne dla mikro, małych, średnich i dużych biznesów. Podejmując współpracę z kancelarią, otrzymuje się obsługę prawną dla swojej firmy, która obejmuje między innymi sporządzanie statutów i regulaminów, opracowywanie umów i innych elementów dokumentacji firmowej, doradztwo w bieżącej pracy firmy, a także pomoc w sytuacjach kryzysowych, takich jak spory sądowe.

  Ze względu na szerokie spektrum specjalizacji radców prawnych, kancelaria pomaga podmiotom z różnych branż, między innymi sklepom internetowym, start-up’om, firmom programistycznym, deweloperom i firmom budowlanym, firmom sprzedażowym i usługowym oraz spółkom. Dla spółek oferta JWMS obejmuje także procesy związane z ich przekształcaniem, fuzją, rejestracją czy likwidacją. Kancelaria bierze na siebie także obsługę postępowań windykacyjnych wobec dłużników swoich klientów, odnosząc na tym polu niemałe sukcesy, starając się doprowadzić do ugodowego, satysfakcjonującego rozwiązania.

  Korzyścią płynącą ze współpracy z kancelarią jest nie tylko korzystanie z jej usług, ale i czerpanie wiedzy praktycznej dzięki przekazywanej know-how. Szkolenia oferowane przez JWMS to praktyczna wiedza z zakresu różnych dziedzin prawa, przydatna w codziennych realiach prowadzenia biznesu. Uwzględniają takie zagadnienia jak prawa i obowiązki pracowników i pracodawców, ochrona własności intelektualnej i ochrona danych osobowych, podatki, poprawność umów handlowych czy mobbing.

  Dla potencjalnych klientów, chętnych na nawiązanie współpracy kancelaria jest dostępna pod numerem telefonu + 48 12 428 92 72 lub w korespondencji mailowej biuro@jwms.pl. Usług JWMS wykraczają poza Kraków, gdzie zlokalizowana jest kancelaria, dlatego odległość geograficzna nie jest przeszkodą, by podjąć współpracę.

  Data dodania: 27 02 2020 · szczegóły wpisu »
 • Marketing internetowy »

  Marketing produktów w fizycznym punkcie sprzedaży detalicznej jest znacznie droższy niż sprzedaż w Internecie. Powtarzające się koszty utrzymania i wynajmu nieruchomości nie mają znaczenia dla marketingu internetowego. Dodatkowo, aby wyświetlić w sklepie, nie musisz zapełniać półek i witryn towarami. Rozwiązania takie jak linkedin marketing automation, marketing automation, reklama w internecie pozwolą ci utrzymać niskie koszty.

  Data dodania: 12 06 2021 · szczegóły wpisu »
 • Tworzenie sklepów internetowych »

  Agencja reklamowa Design Cart specjalizuje się w tworzeniu sklepów internetowych oraz modułów dla systemów sklepów internetowych takich jak Opencart, Magento. Programujemy zaawansowane konfiguratory produktów i tradycyjne serwisy online. Oferujemy usługi powiązane z promocją sklepów internetowych oraz pomocą w zakresie e-commerce. Na oficjalnej witrynie internetowej przeanalizujesz szczegółową ofertę dotyczącą wdrażania sklepów internetowych, parametry techniczne programowanych przez nas technologii. Jako nieliczni publicznie publikujemy ceny naszych usług tak byś wiedział z jaką sumą należy się liczyć przy interesującej cię usłudze.

  W zakładce portfolio możesz sprawdzić nasze umiejętności. Publikowane są tam nasze skończone platformy sprzedażowe. Portfolio to najlepszy sposób by ocenić poziom jakości agencji interaktywnej. W dziesiątkach naszych prac być może znajdziesz także inspirację, która pokaże ci nowy kierunek realizowania projektu. Oprócz części komercyjnej na stronie domowej znajdziesz także witrynę informacyjną. Na naszym blogu udostępniamy artykuły dotyczące branży e-commerce. Wszelkiego rodzaju nowości i jeszcze więcej inspirujących recenzji sklepów internetowych.

  Data dodania: 01 10 2021 · szczegóły wpisu »
 • DrewnianySklep.pl »

  Nasz sklep drewniany oferuje wyjątkowe produkty. Do produkcji drewnianych pamiątek używane są nowoczesnych, bardzo precyzyjne maszyny, które zapewniają dokładność linii i jednolitość detali przy tworzeniu partii produktów. Produkcja drewnianych pamiątek spełnia wymóg niepowtarzalności każdego tworzonego modelu, zwłaszcza ręcznie zdobionego. Praca fizyczna zawsze oznacza, że rzemieślnik nie tylko wymyśla i tworzy coś nowego i niepowtarzalnego z doskonałego naturalnego materiału, ale także wkłada w to część własnego serca.

  Data dodania: 21 03 2023 · szczegóły wpisu »