Strony związane z hasłem 'e-learning':

 • Portal matematyczny: algebra liniowa i analiza matematyczna »

  Portal matematyczny poświęcony matematyce wyższej, e-learning z matematyki w formie filmów video: nauka bez wychodzenia z domu - wygodnie, tanio i efektywnie. Macierze, wyznacznik macierzy czy liczby zespolone są do nauczenia. Wejdź na OrzelzMatmy.pl i zobacz sam jakie to proste. Na stronie znajdziesz video-lekcje, które w zrozumiały sposób wyjaśnią Ci teorię, przykłady i nauczą Cię rozwiązywania typowych zadań, które zwykle pojawiają się na egzaminach. W portalu znajdziesz także powtórki materiału ze szkoły średniej i potrzebne wzory. Powtórz materiał przed kolokwium i nie daj się zaskoczyć - bez problemu zdaj matematykę wyższą! Korzystaj z pomocy osobistego e-korepetytora o każdej porze dnia i nocy.

  Data dodania: 11 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • B2B system »

  Edito jest systemem stworzonym przez specjalistów z przedsiębiorstwa Ideo Sp. z o.o. Strona www.edito.pl ujmuje jego dokładny opis. Znajdą tu Państwo informacje o tym czym jest Edito CMS oraz szczegóły budowy, etapy wdrożenia oraz informacje dotyczące możliwości jego zastosowania. Edito jest systemem modułowym by tym łatwiej dostosować jego funkcjonalności do potrzeb a tym samym umożliwia sprawne zarządzanie treścią. Edito dostępne jest w 2 wersjach: CMS .Net i CMS Php. W zależności od potrzeb klientów Edito dostępne jest z rozbudowanymi funkcjami w wersjach SEO CMS oraz Video CMS. Systemy zarządzania treścią Edito umożliwiają tworzenie platform e-commerce i e-learning a także wdrażanie Intranetów.

  Data dodania: 31 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Rozwiązania z zakresu BHP, zdrowia, wsparcia informatycznego »

  Działamy na polskim rynku już od 2006 roku. Firma SQD Alliance to najlepsi profesjonaliści z takich dziedzin jak bezpieczeństwo pracy, usługi informatyczne, ochrona środowiska, systemy zarządzania, zarządzenie zdrowiem, szkolenia, ale również wsparcie produkcyjne czy doradztwo inżynieryjne. Wciąż się rozwijamy i staramy się zapewnić naszym klientom dostęp do specjalistycznej wiedzy na każdym poziomie. Każde z naszych szkoleń jest prowadzone przez wykwalifikowaną osobę, która jest profesjonalistą w swoim fachu. Nasi pracownicy są zatrudniani w oparciu o ich wykształcenie, doświadczenie, wiedzę, a także specjalizację. Właśnie dlatego warto byś skorzystał z naszych usług. Pracujemy już u nas ponad trzysta profesjonalnych osób, które nie osiadają na laurach i cały czas się rozwijają, aby jeszcze lepiej przeprowadzać szkolenia dla naszych klientów. Nasz dział obsługi klienta chętnie odpowie na Twoje wszystkie pytania.

  SQD Alliance
  Batorego 19
  43-200 Pszczyna
  tel:323263008

  Data dodania: 03 12 2020 · szczegóły wpisu »
 • Prawo jazdy Szczecin - nauka jazdy RAWO »

  Witamy wszystkich Nauka i Technika Jazdy Rawo z siedzibą w Szczecinie.
  Zachęcamy zainteresowanych do uczestnictwa w kursach szkoły jazdy Szczecin.
  Wszelkie szkolenia prowadzimy z dbałością o szczegóły i pełną merytorykę. Skupiamy się przede wszystkim na odpowiednim i efektywnym spojrzeniu na cały proces nauki na prawo jazdy kat. B.
  Uczestnictwo w naszych kursach daje wiele możliwości. Czołowo zapewniamy wszystkim dostęp do szkoleń indywidualnych, podstawowych, uzupełniających, e-learning i wielu innych.

  Data dodania: 20 02 2023 · szczegóły wpisu »