Strony związane z hasłem 'Kowalstwo Artystyczne':

 • Bramy Przesuwne »

  Przedsiębiorstwo Art-Met zajmuje się produkcją, projektowaniem oraz montażem wszelkiego rodzaju elementów kutych. Specjalizuje się w produkcji i projektowaniu ogrodzeń, bram wjazdowych na posesje, furtek, a także krat, balustrad i kwietników okiennych. Firma posiada ponad dwudziestoletnie doświadczenie w tego typu działalności, dzięki czemu fachowy i doświadczony personel jest wstanie spełnić wszystkie wymagania najbardziej nawet wymagających klientów. Wszystkie elementy są zabezpieczone przed korozją poprzez cynkowanie i używanie odpowiednich farb.

  Data dodania: 06 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Pracownia kowalstwa artystycznego »

  Specjalista od wyrobów kutych, metaloplastyk, artysta tworzący balustrady kute wewnętrzne i zewnętrzne, zaprasza serdecznie do zapoznania się ze swoim asortymentem. W pracowni kowalstwa artystycznego Iron-Art w Łodzi, tworzone są najpiękniejsze wyroby kute, które stanowią efektowne dodatki do wnętrz i nietypowe elementy wykończeniowe.

  W Iron-Art otrzymasz oryginalne balustrady kute wewnętrzne oraz zewnętrzne, które są ręcznie zdobione kamieniami półszlachetnymi i precyzyjnie wykończone.

  Kowalstwo artystyczne, to dziedzina ściśle związana ze sztuką. Wyroby są niezwykle wyszukane, nawiązujące do stylu ArtDeco i okresu Secesji. W asortymencie pracowni kowalstwa artystycznego Iron-Art z Łodzi można zamówić balustradę kutą wewnętrzną, balustradę zewnętrzną, meble kute, poręcze i uchwyty, a także przynieść własny projekt lub poprosić o stworzenie indywidualnego.

  Iron-Art to miejsce, w którym tworzy się niebanalne, ponadczasowe i solidne wyroby kute, które są precyzyjnie wykończone z dbałością i poświęceniem.

  Zapraszamy do pracowni kowalstwa artystycznego w Łodzi.

  Data dodania: 19 06 2020 · szczegóły wpisu »