Strony związane z hasłem 'ogrzewanie podłogowe':

 • Ogrzewanie elektryczne »

  Nasze systemy ogrzewania to najwyższa klasa jakości. Dzięki temu, że produkujemy tak dobre urządzenia grzewcze staliśmy się poważnym rywalem dla wieloletnich firm, które na rynku istnieją już od bardzo dawna. Nasze systemy ogrzewania to innowacyjne produkty, które potrafią zapewnić ciepło w każdym wnętrzu niezależnie do jego wielkości. Maty grzejne i przewody grzewcze to dodatkowe wyroby proponowane przez naszą firmę.

  Data dodania: 31 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Grzejniki »

  Masz już dość starych, brzydkich i masywnych kaloryferów? Jeśli tak, to zapraszamy do naszego sklepu. Czekają tu na państwa grzejniki małe i duże, proste i o niespotykanych kształtach. Interesujący ich sprzęt znajdą nawet osoby o najbardziej nietypowym guście. Jeśli chcesz kupować to co dobre i nie chcesz przepłacać, to zapraszamy do nas. Poza grzejnikami znajdą państwo także inne urządzenia i akcesoria stworzone z myślą o państwa łazienkach. Zapraszamy.

  Data dodania: 21 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Posadzki Jastrychowe »

  Szukasz solidnej firmy która zadba o nawierzchnie podłogowe? Oferta obejmuje miedzy innymi wylewki anhydrytowe ich produkcje, a ponadto układanie gotowych posadzek. Nadają się na podłogi pokrywane płytkami ceramicznymi, panelami czy też wykładziną. Praktyczna wylewka na ogrzewanie podłogowe testuje się idealnie w zakładach pracy i biurach, ale także w swoich domach. Staranność wytworzania potwierdzają liczne pozytywne referencje. Nie trzeba również martwić się o transport, wykwalifikowani fachowcy dostarczą materiały. Chętnie wybieranym rozwiązaniem jest też posadzka samopoziomująca sprawdzająca się również na dużych powierzchniach przemysłowych. Co więcej w ofercie znajdują się gipsy rożnego rodzaju między innymi odlewnicze i formierskie. Kupując sprawdzony produkt masz gwarancję, że będzie trwały.

  Data dodania: 09 12 2014 · szczegóły wpisu »
 • Maty grzewcze, kable grzejne i odkurzanie centralne »

  Inteligentny budynek bez maty grzejne DEVI? Niemożliwe! Jeżeli chcesz, aby Twój dom nosił miano inteligentnego, musisz postanowić na nowoczesne, ale również bardzo praktyczne rozwiązania. Do nich należą na pewno maty grzejne Elektra. Jest to idealny sposób na to, aby wykorzystać potencjał swojego domu i cieszyć się jego funkcjonalnością w każdej sytuacji. Gdzie możesz kupić ten produkt? Bez wątpienia warto byś skorzystał w tym przypadku ze sprawdzonej firmy, która cieszy się dobrymi opiniami na polskim rynku. W tym przypadku godna polecenia jest firma Mikroenergetyka. To właśnie tutaj znajdziesz wysokiej jakości produkty, które są trwałe i bardzo odporne na wszelkiego rodzaju uszkodzenia. Taka inwestycja posłuży Ci przez długie lata, zatem jest to bardzo mądry wybór dla osób, którym zależy na oszczędności czasu. Odwiedź naszą stronę internetową i wybierz najlepsze produkty dla siebie.

  Data dodania: 22 02 2020 · szczegóły wpisu »
 • Fortiv - wylewki cementowe »

  Favorit.pl to profesjonalna marka. Co nas wyróżnia? Kruszywa i piasek są wysokiej próby. Mało tego Klienci mogą dostać dokładnie to, czego oczekują, nie przepłacając. Firma Fortiv jest renomowana, solidna, znana na rynku. Firma jest gotowa wykonać wylewki ze styrobetonem, czyli rodzajem granulatu. Firma posiada wieloletnie doświadczenie, oferuje preferencyjne ceny i działa szybko. Z nią sukces jest gwarantowany.

  Data dodania: 02 06 2021 · szczegóły wpisu »
 • Frezowanie pod ogrzewanie podłogowe »

  Firmę Termolit tworzy zespół profesjonalistów z branży posadzkarskiej oraz techniki grzewczej i instalacyjnej, którego zamierzeniem jest stworzenie każdej posadzki i systemu grzewczego, który sprosta najbardziej wymagającym oczekiwaniom. Firma Termolit wykorzystuje materiały najwyższej jakości i nowoczesne urządzenia z zachowaniem polskich i niemieckich norm DIN i PN. Firma Termolit współpracuje z inwestorami indywidualnymi, w mieszkaniach i domach jednorodzinnych realizując ponad 200 prac rocznie.

  Data dodania: 17 03 2022 · szczegóły wpisu »