Strony związane z hasłem 'prawnik warszawa':

 • Prawnik Warszawa »

  Wielgosz i Wspólnicy istnieje na rynku usług prawnych od prawie dwudziestu lat. Wieloletnie doświadczenie oraz wysokie kompetencje merytoryczne pracowników kancelarii, pozwalają na kompleksowe świadczenie usług – zarówno w zakresie naszej specjalności jakim jest prawo gospodarcze, jak i prywatnego obrotu. Wszechstronność w świadczeniu pomocy prawnej pozwoliła na ugruntowanie pozycji kancelarii prawnej, zarówno w Polsce, jak i zagranicą. Obecnie główna siedziba firmy znajduję się w Warszawie. Serdecznie zapraszamy!!!

  Data dodania: 31 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Radca Prawny - Warszawa »

  Kancelaria Radców Prawnych Stępniewska, Rola-Pawłow Sp.p. posiada siedzibę w centrum stolicy. Biuro prowadzone jest przez rzetelnych prawników posiadających profesjonalne przygotowanie zawodowe. Oferuje wszechobejmujące wsparcie prawne w uzyskiwaniu różnorodnego rodzaju zadośćuczynień. Oprócz tego oferujemy usługi prawne dla wspólnot i spółdzielni lokalowych w takim obszarze jak: opiniowanie uchwał, postępowania sądowe i wiele innych. Naszą specjalizacją są także czynności z zakresu prawa rodzinnego, takie jak: sprawy związane z rozwodem jak również nabycia lub ograniczenia władzy rodzicielskiej. Biuro czynne jest w dni robocze w godz. 9 – 17. Zapraszamy Państwa do przejrzenia naszej propozycji jak i korzystania z naszych usług.

  Data dodania: 30 11 2014 · szczegóły wpisu »
 • Profesjonalny adwokat w mieście Warszawa »

  Kancelaria Adwokacka Katarzyny Deresz chce przedstawić swoją ofertę na danej stronie. Prowadzę sprawy o alimenty - o ich podwyższenie i obniżenie. Adwokat w mieście Warszawa gwarantuje całościowe usługi z dziedziny prawa. Robię i składam zawiadomienia o popełnieniu przestępstwa. Przygotowuję pisma procesowe, bez konieczności zlecania sprawy do prowadzenia. Mogę reprezentować przed Sądem oskarżyciela posiłkowego. W celu lepszego zapoznania się z naszą bogatą ofertą, zapraszamy do serwisu.

  Data dodania: 03 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat Warszawa - Bemowo, Ochota, Włochy, Wola »

  W Warszawie mieści się Kancelaria Adwokacka z biurem zamiejscowym w Lublinie, tworzona przez adwokata Monikę Węgrzyn oraz radcę prawnego Beatę Adamczuk. Z kancelarią współpracuje, także najlepszy zespół aplikantów radcowskich i adwokackich. Specjalizujemy się w różnorakich gałęziach prawa jak również posiadamy przeogromną praktykę w prowadzeniu postępowań sądowych, administracyjnych i podatkowych. Każdego klienta, który zgłasza się do naszej Kancelarii traktujemy priorytetowo, a oferowana pomoc jest fachowa i rzeczowa. Realizujemy usługi dla klientów indywidualnych, jak również dla przedsiębiorstw o różnorodnej budowie oraz formie organizacyjno-prawnej. Oferujemy klientom pomoc prawną na wielu płaszczyznach miedzy innymi: sprawy o udzielenie przerwy w wykonywaniu kary, sprawy o zapłatę i wiele innych. Nasz zespół prawników jest ogromnie kreatywny, a także wnikliwie bada każdy problem zgłoszony przez klienta oferując najkorzystniejsze rozwikłanie problemu. Prowadzimy współpracę z innymi kancelariami adwokackimi na terenie Wspólnoty Europejskiej, a także prowadzimy sprawy związane z obsługą projektów realizowanych z wykorzystaniem funduszy europejskich. Dla firm wykonujemy pomoc prawną z wielu gałęzi prawa takich jak: szeroko rozumianego prawa gospodarczego, prawa transportowego. Pomoc dla przedsiębiorców realizujemy przez np.: kompleksową obsługę prawną, reprezentowanie przedsiębiorców w sprawach trans granicznych i cały ogrom innych. Oprócz tego dla wygody klienta proponujemy skorzystanie z e-porady za pośrednictwem Internetu, co daje możliwość szybkiego uzyskania rozwiązania kłopotu.
  Wszelkie drobiazgowe informacje na temat wykonywanych usług przez Kancelarie Adwokacką, zawarte są na witrynie internetowej kancelariaprawna-aw.pl.

  Zapraszamy do kontaktu:

  Kancelaria Adwokacka Adwokat Monika Węgrzyn
  ul. Symboliczna 3 m. 98
  01-252 Warszawa

  Data dodania: 29 07 2017 · szczegóły wpisu »
 • Prawnik Warszawa - legal.preals.pl »

  Doświadczonych i wykwalifikowanych radców prawnych, adwokatów i prawników możesz znaleźć w kancelarii Preals Legal w Warszawie. Już dzisiaj odwiedź naszą stronę internetową legal.preals.pl i przekonaj się osobiście, jak szeroki jest wachlarz naszych specjalizacji. Reprezentujemy zarówno interesy klientów indywidualnych, jak również biznesowych oraz instytucji.

  Data dodania: 24 06 2021 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Prawna Warszawa - capitallegal.pl »

  Tym, co wyróżnia kancelarię prawną w Warszawie Capital Legal, to działanie styku prawa prywatnego i publicznego i opierająca się na tym pomoc wykonawcom w układaniu relacji z sektorem publicznym. Do zadań kancelarii należą także między innymi sporządzanie i opiniowanie umów, dokumentacji, regulaminów portali internetowych, a także reprezentacja przed sądem w sprawach karnych.

  Data dodania: 12 04 2022 · szczegóły wpisu »