Strony związane z hasłem 'wsparcie':

 • Programy lojalnościowe »

  Oferowane przez Motivation Direct usługi obejmują dostarczanie profesjonalnych aplikacji internetowych w ramach których mogą być realizowane efektywne programy lojalnościowe. Poprzez budowę odpowiednich relacji z klientami zapewniają one rzeczywiste wsparcie sprzedaży i stworzenie pożądanego wizerunku firmy. Z kolei oferta Travel Incentives – zapewniająca organizację wyjazdów tematycznych i eventów umożliwia skuteczne motywowanie pracowników, a przez to podniesienie jakości ich pracy i osiągnięcie bardziej zadowalających wyników.

  Data dodania: 29 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Usługi informatyczne – szybko i tanio »

  Świadczymy usługi IT dla przedsiębiorstw, instytucji oraz osób prywatnych - nasze usługi informatyczne odznaczają się korzystnymi cenami, oraz także rzetelnością, co sprawia, iż nasza wierna grupa konsumentów cały czas się zwiększa. Zajmujemy się między innymi sprzedażą i instalacjami aparatu komputerowego, sieci informatycznych, usługami serwisowymi w ramach gwarancji i tymi pogwarancyjnymi. Prowadzimy też usługi hostingowe i doradcze w zakresie wyboru najkorzystniejszych wyjść w sferze informatyki. Nasze postępowania są zawsze bezawaryjne, korzystamy z najlepszego sprzętu i zawsze staramy się reperować przyrząd jak najprędzej.

  Data dodania: 28 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Ochrona Środowiska »

  Comekoprojekt Sp. z o.o. obsługuje inwestycje w dziedzinie ochrony środowiska. Dzięki współpracy z ornitologami i innymi ekspertami, usługi są kompleksowe. Oferta dedykowana jest dla wszystkich inwestorów, a także pracowni architektonicznych. Firma oferuje przykładowo raport o oddziaływaniu przedsięwzięcia na środowisko. Zespół Comekoprojekt tworzą specjaliści od ochrony środowiska, ale również np. akustyki. Szczegółowe wykazy opracowań projektowych odnajdziemy na stronie firmy.

  Data dodania: 11 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Doradztwo ue »

  DotacjeUnii.pl to serwis internetowy, w którym możesz zaczerpnąć niezbędnych informacji odnośnie dotacji unijnych, które mogą być wsparciem dla prowadzenia twojej firmy. Niewątpliwie warto jest zastanowić się czy nie lepiej było by pozyskać funduszy unijnych zanim się one skończą, wiadomą sprawą bowiem jest, iż Polska wsparty jest funduszowaniem przez okres 2007 - 2013, zatem nie wiele czasu jeszcze zostało, chociaż te 3 lata to jeszcze niby kupa czasu.Nie zapominajmy jednak, że co roku są ograniczone środki pieniężne. Zachęcamy do odwiedzenia naszego serwisu po garść informacji!

  Data dodania: 21 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Proinet.pl »

  Jeśli jesteś gotów na podjęcie stałej współpracy ze specjalistami z zakresu IT, to przedstawiamy Ci naszą ofertę i zapewniamy, że mamy wieloletnie doświadczenie. Dobrze wiemy jak zabezpieczać i tworzyć systemy informatyczne, projektujemy strony internetowe i udostępniamy wirtualne serwery. Jeśli chcesz sprawdzić jaką ofertę możemy przygotować specjalnie dla Ciebie, to czekamy na kontakt. Chętnie z Tobą porozmawiamy.

  Data dodania: 27 11 2017 · szczegóły wpisu »
 • Wsparcie it Warszawa »

  Outsourcing IT w Warszawie oferowany przez nasze przedsiębiorstwo może być rewelacyjnym wyborem dla wszystkich przedsiębiorców. Można bowiem oddelegować w nasze ręce kwestie związane z obsługą rozwiązań informatycznych co powoduje, że warto postawić na ofertę naszego przedsiębiorstwa w swojej sytuacji. Z tego też powodu serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej i zapoznania się z naszymi wszystkimi usługami.

  Data dodania: 07 01 2019 · szczegóły wpisu »
 • Rozwiązania z zakresu BHP, zdrowia, wsparcia informatycznego »

  Działamy na polskim rynku już od 2006 roku. Firma SQD Alliance to najlepsi profesjonaliści z takich dziedzin jak bezpieczeństwo pracy, usługi informatyczne, ochrona środowiska, systemy zarządzania, zarządzenie zdrowiem, szkolenia, ale również wsparcie produkcyjne czy doradztwo inżynieryjne. Wciąż się rozwijamy i staramy się zapewnić naszym klientom dostęp do specjalistycznej wiedzy na każdym poziomie. Każde z naszych szkoleń jest prowadzone przez wykwalifikowaną osobę, która jest profesjonalistą w swoim fachu. Nasi pracownicy są zatrudniani w oparciu o ich wykształcenie, doświadczenie, wiedzę, a także specjalizację. Właśnie dlatego warto byś skorzystał z naszych usług. Pracujemy już u nas ponad trzysta profesjonalnych osób, które nie osiadają na laurach i cały czas się rozwijają, aby jeszcze lepiej przeprowadzać szkolenia dla naszych klientów. Nasz dział obsługi klienta chętnie odpowie na Twoje wszystkie pytania.

  SQD Alliance
  Batorego 19
  43-200 Pszczyna
  tel:323263008

  Data dodania: 03 12 2020 · szczegóły wpisu »
 • Fundacja Wspierania Rozwoju || tytezmozesz.com.pl »

  Fundacja Ty też możesz działa w następujących sprawach: ochrona praw dziecka, zarządzanie czasu, walka z wykluczeniem oraz budowanie osobowości i odwagi. Fundamentem w funkcjonowaniu organizacji jest rodzina i uczucia jakimi się obdarzają. Fundację można wspierać między innymi, dzięki darowiznom, spadkom, dotacjom i subwencjom od osób prawnych oraz zbiórkom publicznym. Więcej informacji na stronie internetowej.

  Data dodania: 07 02 2021 · szczegóły wpisu »
 • Facet Marzeń »

  Odwiedzając stronę facet-marzen.pl, otrzymasz kompleksowe wsparcie w kształtowaniu zdrowych i satysfakcjonujących relacji damsko-męskich. Jestem specjalistą, który dedykuje się świadczeniu usług, organizacji kursów i szkoleń, z myślą o wspieraniu kobiet w ich drodze do rozwijania trwałych i pełnych satysfakcji związków. Moja oferta obejmuje szeroki zakres tematyczny, w tym komunikację interpersonalną, budowanie zaufania, rozwiązywanie konfliktów oraz rozwój osobisty, by każda kobieta mogła osiągnąć harmonię i szczęście w swoim życiu uczuciowym.

  Data dodania: 28 02 2024 · szczegóły wpisu »